Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval, az az alap helyzet hogy most 1 hetet nálunk tölt a barátnőm 6 éves unokahúga, mivel a nővére megkérte hogy vigyázzon rá, de hétközben napközis táborban volt, szóval csak hoztuk-vittük, és nálunk volt este. Ma hazamentem olyan 1 körül, edzeni voltam, a barátnőm az unokahúgával együtt főzött. Megkérdezte hogy feladtam-e azt a levelet a postán, amit elvállaltam, mert hogy mondtam hogy segítek neki, és ezt rám bízta még 3 napja. Persze elfelejtettem a posta meg szombaton délig van nyitva. Lecseszett és még egy gombát is hozzám vágott dühében, hogy hagytam volna rá, mert akkor inkább megoldja, és hogy csak ennyire kért meg. Holnap az unokahúgával együtt leutazunk a szüleihez, ott adjuk vissza a kislányt, meg akkor ott töltünk egy napot ilyen szülinapi ünneplés miatt. És elvileg hétfőn pedig már kicsúszik valami 8 napos határidőből ami a levélre volt. Szerintetek komolyan fair volt hogy emiatt leb@szott és még egy gombát is hozzám vágott? Amit jelzem utána én takarítottam fel…

2022. júl. 30. 21:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%
Hányas az unokahugi lába?
2022. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
16%
Nem normális az is biztos
2022. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
Egy levelet sem lehet rád bízni?
2022. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
98%

Mármint, hogy valaki dühös rád, mert elb@sztál neki valamit, amit egyszerű lett volna megcsinálni? Igen, ez teljesen normális. Az nem lenne, ha ezek után napokig nem állna veled szóba, esetleg szakítana, ahhoz képest piti dolog. Ahhoz nem piti, hogy dühös legyen, ha tényleg ennyire fontos volt neki.

Miért sértődtél meg ennyire? Most amúgy jóban vagytok, nem? A gomba hajigálás meg lóf🐎sz, már ne is haragudj...

2022. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Gymnospermatophyta ***** válasza:
97%

Ha tudom, hogy fontos az a levél, s pláne a barátnőmnek az, akkor nem felejtem el. (de ha sok dolgom van és benne van a pakliban, hogy elfelejtődik, akkor is írnék egy txt-t a teendőkről vagy állítanék be rá emlékeztetőt stb)


Ha valóban fontos volt a levél és persze így kicsúszik a határidőből, akkor még jogos is lehet.

2022. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

A gombán mit kell takarítani? Felveszed és megmosod.


Egyébként normális, hogy kiakad, mert ő egyszerűen megcsinálta volna és ezzel ellentétben te pedig: "mit elvállaltam, mert hogy mondtam hogy segítek neki, és ezt rám bízta még 3 napja".


Gombát dobálni és emiatt sokáig tartani a haragot viszont felesleges.

2022. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 roundance ***** válasza:
8%
Én tuti nem mennék a családi cuccra. oldja meg ő.
2022. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
19%

Holnap nem tudtok útbaejteni egy postát? Gondolom nem csak a lakhelyeteken jó feladni.

Az, hogy mérges rád, amiért elfelejtettél egy fontos feladatot, amit bevállaltál, jogos. Más kérdés, hogy ha 100%-ban az ő dolgáról van szó, akkor én a helyében három napja minden nap megkérdeztem volna, és ha az utolsó napig, amikor még el lehet intézni, nincs meg, magam intéztem volna el.

Az ételdobálás nálam minden körülmények közt kiverné a biztosítékot, én sokkal megbecsültebb dologként kezelem, így nem viselem jól, ha valaki nem úgy bánik vele.

2022. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a gombadobálás kicsit sok, mert erőszakos, de a szidást megértem. Gondolom, elmondta, hogy fontos, határidős dolog... van, aminél a "bocccccsika cukiiii, elfelejtetteeeeem" az nem oké.
2022. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha budapesti vagy, a Mammutban nyitva van a posta vasárnap is.
2022. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!