Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a keresem?

Figyelt kérdés
A parom ket honappal ez elott kapott egy lehetoseget h luxus nyaralason korbejarja olaszorszagot es gorogorszagot. Meghivott engem is de nem kaptam szabadsagot, es nagyon rossz minden most a munkahelyemen nincsenek emberek mindenki panaszkodik. Szoval minden stresszes. En nagyon akartam h o menjen mert megerdemli, de nagyon faj mert szeretnek vele lenni es felfedezni egyutt. O elkezdett nekem kepeket kuldeni, probalok orulni neki de szomoru vagyok es nem tudok nem sirni ha latom h mennyire jol szorakozik amig en nyakig vagyok a ….rossz munkahelyben. Szoval elmagyaraztam ezt neki es megkertem h be kuldjon nekem kepeket meg ha lehet ne nagyon emlitse…. Remelem nem vagyok rossz baratno ettol csak szar es faj… koszonom ha barki is valszol meg ha ezt elolvasta. Szep napot!

2022. aug. 7. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

En is éltem már meg hasonlót.

Én is kellemetlenül éreztem magam amig más gondtalan "fényűzve él",addig én 12 órázom meg ilyenek.

Es döbbenet de egy sittes kapcsán éreztem ezt!

Leveleztem egy börtönben levővel. Minden levelében jokedvű optimista! Edzegetnek keménykednek, gondja sincs, elvan, felelőssége zéro dolgozni nem kell, a penz a kávé meg a cigi belejott a seftelésbe, én meg ehhez képest napi 12 óráztam lakbért kell fizetnem hazaesek csak enni furdeni aludni es mehetek vissza, életem sincs, kozben a masik meg machoskodik edzeget vigyorog, tele haverokkal sztorikkal..

En a rendszert okoltam csak, hogy még a sitten is boldogabb valaki màs meg kidolgozza a belét, semmilye nincs megsem, vegetál csak az életben es elni se akarna jóformán, a masik meg tetkokról almodozik közben meg ilyenek es ez a legnagyobb gondja.


Hát agyam eldobom

2022. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Önző vagy és elrontod az örömét. Grat.
2022. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

*Szóval nem kell a boldogsághoz Görögország sem, ugy néz ki.

Ennyi erővel te is kuldhetnél képeket mennyit nevettek ökörködtök a munkahelyen, vagy milyen vicces sztorik mennek, agy pl kipróbáltad a forgószéket az irodában valami játékra, vagy szelfiket csinálsz mondjuk a polc tetejérol es szoval a nagy sz.rt te is előadhatnád másképpen.


En pl mikor elado voltam azon agyaltam komolyan hogy kiállok a kirakatba en is a bábuk közé. Nagy flash lenne! :D

Aztán fotók vagy riogatnám az embereket hogy mozgok:D

2022. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
1. és 3. voltam
2022. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Én nem kértem volna ilyet, persze rossz érzés, de hadmenjen ha már egyszer van lehetősége.

N 30

2022. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Olyan is van hogy asszem tescos penztaros lőtt magárol egy szelfit munkakozben es millio nézettsége lett delutanra es még stylistok is felkeresték es a tescos ruha is majdnem utcai styl lett :D Aztan elkezdett mindenki magarol munkahelyi képeket szinten feltenni.


Sajnos nem találom linkelni azt a cikket

De szoval a nagy semmibol a munkahelyrol is kisulhet teljesen más. Nem csak szenvedni lehet utazások nelkul

2022. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Konyorogtem h menjen orulok neki hogy ott van, de nem tudok siras nelkul ranezni a kepekre. Csak azt kertem h ne kuldjon kepet de ereze jol magat. Csak faj h nem lehetek ott



Koszonom a valaszokat, probalok pozitiv lenni csak most minden rossz.

2022. aug. 7. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy ki hogyan érzi magàt nem az életedben a háttérképedtől függ.

Van aki egy menzai kajálástól több töltést kap mint Görögországban egyedul enni vagy a családdal vagy a nyivákoló gyerekével.


A boldogság bennünk van es nem Görögországban.

2022. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom: párod örömmel küldi a képeket a nyaralásról, hogy ha már élőben nem is, legalább így megoszthassa az élményt, te meg sírsz az irigységtől.

És azt kérdezed, önző vagy-e?

2022. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező írtó gáz vagy. Felnőtt kategóriába írtad ki a kérdést de gyerekes vagy. Elment nyaralni te mef sírsz miatta mert dolgoznod kell? Mi van? Mondjál fel akkor ha ennyire sz*r a munkahelyed senki nem kényszerít hogy ott dolgozz. Amit te csinálsz az hiszti és nyavajgás. Viselkedj felnőtt módjára ha már annak tartod magad.
2022. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!