Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a keresem?

Figyelt kérdés
A parom ket honappal ez elott kapott egy lehetoseget h luxus nyaralason korbejarja olaszorszagot es gorogorszagot. Meghivott engem is de nem kaptam szabadsagot, es nagyon rossz minden most a munkahelyemen nincsenek emberek mindenki panaszkodik. Szoval minden stresszes. En nagyon akartam h o menjen mert megerdemli, de nagyon faj mert szeretnek vele lenni es felfedezni egyutt. O elkezdett nekem kepeket kuldeni, probalok orulni neki de szomoru vagyok es nem tudok nem sirni ha latom h mennyire jol szorakozik amig en nyakig vagyok a ….rossz munkahelyben. Szoval elmagyaraztam ezt neki es megkertem h be kuldjon nekem kepeket meg ha lehet ne nagyon emlitse…. Remelem nem vagyok rossz baratno ettol csak szar es faj… koszonom ha barki is valszol meg ha ezt elolvasta. Szep napot!

2022. aug. 7. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetes önző vagy, már ne is haragudj.


Ő örömében küldené képeket, te meg inkább nem is akarsz hallani az élményeiről, mert hisztizel...

2022. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egy hónapja céges, pár napos külföldi úton, aminek 80%-a kirándulás, szórakozás volt. Én is sok képet küldtem a férjemnek, mert meg akartam osztani az élményeket. Nagyon rosszul esett volna, ha azt mondja ne küldjem. Nekem az jött volna le, hogy irigykedik, vagy féltékeny vagy nem kíváncsi rá mi van velem.
2022. aug. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!