Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben a helyemben?

Figyelt kérdés
A nejemnek volt egy hasiműtétje, amit nem tudtak megoldani kis vágással egy kis komplikáció miatt. A heg szörnyen zavarja a nejemet, régen mindig bikinit hordott, de most csak egyrészest hord. Még nekem sem hagyja hogy lássam, szex közben is magára húzza a takarót, vagy oda tesz egy párnát. Nem láthatom zuhanyzás, vagy öltözés közben. Szerinte csúnya, és “elront mindent”. De nekem így is tetszik. Múltkor megöleltem hátulról, és csak ruhában hozzáértem, úgy megijedt hogy elejtette ami a kezében volt. Szerintetek mit csináljak? Mindent ami eszembe jutott már bevettem. Őszintén elmondtam hogy nekem így is ugyan úgy tetszik mint előtte. Próbáltam szex közben csókolgatni lefelé haladni, és ott is csókolgatni. Vettem neki csinos fehérneműt amiben szexinek érezheti újra magát, ha ez a gond. Kifogytam az ötletekből. 36F

2022. aug. 10. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 22 évesen szívvel műtöttek. Az egész mellkasomon egy függőleges vágás, heg. Zavart. Akkor barátkoztam vele meg véglegesen, fogadtam el, mikor egy srác, akinek adtam a véleményére, mert hát mondjuk ki, igen nőfaló volt, azt mondta, hogy nincs azzal semmi baj. Műtét, nem tehetek róla.
2022. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hónapja volt, akkor még valóban erősen látszik, idővel halványodni fog. A szexi fehérneműknek nagyon nincs itt az ideje, meg az ott megcsókolásnak, ha zavarja, szerintem ezekkel csak úgy érzi, hogy sürgeted, és ezzel még rontasz is a helyzeten! Inkább beszélgessetek róla, hogy tudja, hogy nem ront el semmit...
2022. aug. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Csak egy tipp későbbre: Vannak, akik kreatív tetoválással takarják a heget. Ha nyitott ilyesmire, esetleg felvetheted.
2022. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szoval , hasonlo helyzetben vagyok teljesen aterzem a nejed gondjait! Ez az o csataja, meg fogja oldani, hiszen kenegeti. Biztositottad a szeretetrol, elfogadasrol, most hagyd! Mundenkinek sajat ritmusa van. A lelkenek is gyogyulni kell! Amugy kicsit irigykedem: az en parom csak azt kerdezte, hogy a kedvenc alig bikinimet miert nem hordom? Bele tudtam volna rugni a Balatonba, mivel en is egyreszesbe nyomulok a mutet ota! Kb: 1 ev hogy elhalvanyuljon a vagas / persze egyeni adottsag/ Szoval igazan szepen viselkedsz, de ne foglalkozz ezzel, ugy segitesz a legtobbet!
2022. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!