Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas bűntudatom van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas bűntudatom van egy olyan csók miatt amit nem is akartam. Hogy lehet ezen gyorsan túl lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja történt egy szórakozóhelyen, hogy oda jött hozzám az exem(1 éve szakítottunk) és el kezdett lelkizni, hogy mennyire hiányzok neki és hirtelen le smárolt. Mindketten ittas állapotban voltunk. De nem viszonoztam a csókot. Egyszerűen elmondtam neki, hogy ezt már lezártam magamban. Neki van párkapcsolata azóta, én meg ismerkedek egy lánnyal. Úgyhogy teljesen ki is töröltem azóta mindenhonnan. Haverok elmondása alapján végig azt mondtam utána, hogy nekem csak a másik lány kell. És tényleg kezdett nagyon jól alakulni a dolog vele. Vártam nagyon a talikat, mindig csak ő járt a fejemben. Viszont most úgy érzem mintha nem éreznék már íránta se semmit csak hatalmas bűntudatot. Lehetséges, hogy a bűntudat nyomná el az érzéseim? Azóta egyszerűen egyfolytában hányok, nem alszok/eszek és szét marcangol a bűn tudat. És stresszelek, hogy mi lesz vele? Miért nem érzek most semmit? Vissza fog térni minden a rendes kerékvágásba?


Illetve ezt a dolgot el meséltem neki már.. nagyon jól kezelte mert egyszerűen egy csodálatos személyiség és ugyanúgy áll a dolgokhoz.

Csak engem nem hagy békén a bűntudat.



2022. aug. 16. 10:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Maga az Mr. James Twelvetrees?
2022. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!