Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ex fér bele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ex fér bele, hogy a pasitok tartja a kapcsolatot a volt nőivel és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Mennyi találka, milyen gyakori kommunikáció?

2022. aug. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
9/10 milyen gyakran chatelsz velük és hánnyal? De ő nem 5 évente találkozik, hanem rendszeresen, alapvetően hetiről indultunk, volt, hogy hogy felment vele a lakásába és a csaj vacsorát főzött neki, de én vagy a szar, hogy nekem ezzel mi bajom van... egyetértek veled, tiszta harátok és kinek mi fér bele...
2022. aug. 23. 13:19
 12/58 anonim ***** válasza:
93%
0 azaz NULLA fér bele.
2022. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező ez nagyon nincs rendben. Annó az én párom is próbálkozott ilyesmivel, de már többnyire leszokott róla. Egyedül a gyerekei anyjával beszél. A múltkor így is el akarta hívni egy sima hétvégi összejövetelre. De én neki estem, hogy mégis minek? Én se hívom vendégségbe az exeimet.

Aztán így leállt vele. 😀

Szóval te is mondd a pasidnak, hogy álljon le ezekkel vagy repítsd őt jó messzire.

2022. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
93%

volt, hogy hogy felment vele a lakásába és a csaj vacsorát főzött neki,


Velem ezt egyszer csinálnák meg. Maradhatna tőlem reggelire is a hölgynél. Haza már nem kell jönnie. Hagyjuk már ezt a sz*r dumát, hogy neked ezzel mi bajod... kíváncsi lennék a fejére, ha te az expasidnál vacsorázgatnál. Az is rendben lenne részéről?

2022. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
93%
Csak búcsúszexelnek egy párszor...
2022. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
10 éve nincs közük egymáshoz, az én pasim azt mondja, hogy én vagyok a hülye, hogy én ezt nem fogadom el, 6 nőről indultunk...eléggé belebetegedtem ebbe mentálisan, ezért kérdezek meg másokat is, hogy vajon ezt ki hogyan éli meg.
2022. aug. 23. 13:23
 17/58 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked nem fér bele, miért hagyod?
2022. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy nem fér bele és beszéljen velük ritkábban, de ő azt mondta, hogy mi alapján akarom megmondani, hogy a barátaival milyen gyakran beszélhet.Sajnos, azóta is magamban keresem a hibát
2022. aug. 23. 13:24
 19/58 anonim ***** válasza:
92%
Te randizgass az exeiddel.
2022. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
73%

#11

Kb naponta-kétnaponta, az egyikkel. A másikkal eleinte hetente párszor, de aztán elhalt, nem volt már közös témánk.

2022. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!