Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ex fér bele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ex fér bele, hogy a pasitok tartja a kapcsolatot a volt nőivel és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Mennyi találka, milyen gyakori kommunikáció?

2022. aug. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó ritkábban beszélni ezekkel a nőkkel, mert akkor én zsarolom őt, mindenből én jövök ki rosszul.
2022. aug. 23. 15:28
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha kiprobalnad mondjuk egy honapig, hogy egyutt elsz ezzel a jelenseggel? Tehat kirpobalod, milyen lenne, "ha nem zavarna". Mint a baratodat. Nem mondasz semmit, ha feltunik, hogy beszelnek, vagy esetleg adsz neki egy puszit.

Kozben irhatnal naplot, megfigyeled magad, a gondolataidat. A vegen pedig levonhatsz konzekvenciakat.


Byron Katie:A work modszeret is nagyon ajanlom!

2022. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
52- Értem, akkor azt mondod, hogy ez mindössze az én hibám és csak nekem kellene ezen dolgoznom?
2022. aug. 23. 16:00
 54/58 anonim ***** válasza:
87%

Nem, senkinek nem a hibaja.

De ha belegondolsz, mit tudsz csinalni, ha pozitiv vegkifejletet akarsz? Eroszakkal kitorlod a csajok szamat? Veget nem eroen ervelsz, vitazol, hogy igenis hagyja abba? Zsarolsz?

Semmit nem fogsz elerni vele.

2022. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Nincs pozitiv vegkifejlet...
2022. aug. 23. 16:12
 56/58 anonim ***** válasza:
61%
Bármennyi.
2022. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kérdező, ha a te párkapcsolatban áll fent ez a probléma, nem az a fontos, hogy úgy általánosságban a közvélemény mit gondol róla, hanem hogy NEKED mennyire fér bele. A saját bőrömön tapasztaltam meg azt, hogy attól, hogy valami a nagy többség szerint oké, hiába próbálom beadni én is magamnak, hogy oké, továbbra is rosszul fogom magam érezni tőle, mert nekem nem az. Azt tedd, ami SZERINTED helyes!
2022. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Hány éves a faszid? Nekem ez nem férne bele, nagyon beteges.
2022. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!