Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ex fér bele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ex fér bele, hogy a pasitok tartja a kapcsolatot a volt nőivel és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Mennyi találka, milyen gyakori kommunikáció?

2022. aug. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
őt nem érdekli, azt mondta, hogy ez nem erről szól, ő bízik bennem és őt nem zavarja ez...
2022. aug. 23. 13:27
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok.

Figyelj én biztos vagyok benne hogy a párom nem akarna pl a volt nejétől már semmit. Ennek ellenére ők elváltak vagy 20 éve, mindenki élje a saját életét. A gyerekek miatt nem várom hogy haragban legyenek, nem szólok ha születésnapért stb. De itt a határ. Nem kell hogy bármelyikünk exe is az életünk része legyen. Semmilyen szemponból. A te pasid nagy baleknak néz téged. Nyugodtan mutasd meg neki, hogy hányan írták azt hogy ez normális. 🙂

2022. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
És ha naponta beszélsz velük, az nem zavarja a párod? Egészségesnek találod, hogy ilyen intenzív kapcsolatot tartasz fent egy volt pároddal?
2022. aug. 23. 13:29
 24/58 anonim ***** válasza:
95%

11

Ez így nagyon nulla.

Mégha kizárólag csak chatelnek, de semmilyen találkozás, vagy semmi mély lelki dolog, az talán belefér.

2022. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Igen, de itt megy a lelkizés állandóan mindenkivel, én ezt a fajta intenzitást nem bírom, de elmondtam neki. Őt nagyon nem érdekli, hogy hányan gondolják, hogy ez normális vagy nem. Ő megvan győződve arról, hogy sok olyan nő van, akinek ez belefér.
2022. aug. 23. 13:30
 26/58 anonim ***** válasza:
86%
Mit tennék? Nem lennék ilyen hapsival kapcsolatban. Majd még én fogok belebetegedni, hogy meg akar dumálni, hogy teljesen ok amit művel. De persze.
2022. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

#23

Nem zavarja.

Ha egészségtelennek gondolnám akkor nem tenném. De vele tök jól ki tudok beszélni olyan témákat amik más ismerőseimet nem igazán érdeklik, pl 90%-ban politizálunk, a maradék 10 meg képregények, videojátékok, hasonlók. Akkor szoktunk még másról is ha épp randizik valakivel, akkor szokott tippeket kérni és ha tudok akkor segítek neki.

2022. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
83%

Ezt csak neked adja be, hogy te legyél a nem megértő vele szemben. Senki nem tűrné ezt el, ebben biztos lehetsz.

Amúgy meg normális embert, aki már lezárta a múltat nem is különösebben érdekli mi van az exével. Én speciál pont teszek az összesre, remélem boldogok, vagy ha nem az sem baj. 😊

2022. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
86%

"sok olyan nő van, akinek ez belefér."

Keressen olyat. Én elengedném.

2022. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a baj hogy beszélnek. Az a baj, ha nem csak beszélnek és közben hazudik neked.
2022. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!