Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ex fér bele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ex fér bele, hogy a pasitok tartja a kapcsolatot a volt nőivel és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Mennyi találka, milyen gyakori kommunikáció?

2022. aug. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
De az összesre azt mondja, hogy csak barátok. Tudom, hogy egyikkel sem fekszik le, a legtöbb házas vagy kapcsolatban van, de az intenzitás számomra egyszerűen érthetetlen.
2022. aug. 23. 13:39
 32/58 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nem lehet ilyen egyszeruen szamszerusiteni.

Nekem is nehezen ment az elejen, de hamar beleszoktam, hogy a baratom tartja a kapcsolatot tobb exevel is.

Viszont nekem sem volt kerdes, hogy megtartom havernak az enyemet, sot, o mar csoportos nyaralasra is jott velunk az uj baratnojevel!:)

Az o exe pedig vigyaz a kutyankra, ha kell.


A gyakori igazabol nagyon-nagyon rossz tanacsado, egyaltalan nem egeszseges mintakat kovetnek itt az emberek. Persze azert erdekes, en is teszek fel neha kerdest, hiszen ez az egyetlen ilyen oldal:)

2022. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem egészséges mintákat követnek itt emberek?
2022. aug. 23. 13:42
 34/58 anonim ***** válasza:
67%
32-es. Te szerintem tuti hogy a kérdező pasija vagy "álruhában". 😀
2022. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
75%
32-es... Te nem követsz egészséges mintát, nem a többiek. Hogy lehet exekkel ilyen szintű kapcsolatot tartani? Komolyan nem értem... Vagy nem szerettétek egymást soha igazán, vagy mi az oka?
2022. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
23%

32-es vagyok es en sem ertelek titeket.

Szerintem egeszsegetelen, hogy valakihez kozel allsz, egy csomo mindent szeretsz benne, de egyre nyilvanvalobb, hogy szerelmi kapcsolatra nem vagytok jok egymasnak.

De hasonlo a humorotok, mindketten szeretitek a rockzenet, meg ugy alapbol jol elvagytok, ismeritek egymast jol, biztok egymasban (!) - MIERT KENE KIZARNI EGYMAST AZ ELETETEKBOL? Nekem nincs olyan nagyon sok baratom, es miert kene elvbol elkuldeni egy embert, akit amugy birok, csak mert megprobaltuk a kapcsolatosdit?


Szoval kerdezo, ugy ertem, hogy itt a legtobb valaszado szakitana, ha a pasija meglatogat egy masik not otthon, szerintem ez eszmeletlenul gyerekes es szuk latokoru,na meg dicsoiti az onbizalomhianyos, kontrollalo kapcsolati mintat.

2022. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

#35

Nem a 32-es vagyok, de nem értem ezeket honnan szeded. Miért ne lehetne kapcsolatot tartani?

Nekem pont az a mentalitás furcsa, hogy "ha nem házaspárként öregszünk meg, akkor soha többé ne beszéljünk". Miért kell ok ahhoz, hogy valakivel ne szakítsam meg örökre a kommunikációt?

2022. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem lehet beszélni, senki nem mondta ezt és nem is kérte mindössze annyit, hogy ez legyen ritkább és ne éljen lelki életet állandóan a. volt nőivel...nem az a legjobb válaszadó,a ki azt írja, amire azt gondoljátok, hogy elvárom, engem tényleg érdekel, hogy mások ezt hogyan élik meg. Mindössze annyit, hogy 6 volt nővel rendszeres kapcsolatot tartani és napi több órás chat és féltékeny volt ex nők (barátnők) nem tartom egészségesnek.
2022. aug. 23. 13:59
 39/58 anonim ***** válasza:
68%

1. Valamiért lelkizik velük.

2. Valamiért nem veled lelkizik.


Rém egyszerű!

2022. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
44%

35-ös vagyok


Itt nem arról van szó, hogy minden kapcsolatot megszakítani... hanem az összejárás, együtt bulizás nagyon gáz. Évente/fél évente lehet, sőt illik is sablonbeszélgetéseket folytatni, de ennyi. Aki az exével lelkizik, azzal valami nincs rendben.

2022. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!