Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ex fér bele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ex fér bele, hogy a pasitok tartja a kapcsolatot a volt nőivel és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Mennyi találka, milyen gyakori kommunikáció?

2022. aug. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

#40

De akinek írtál, az nem írt összejárásról meg lelkizésről...??

2022. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
26%

Es miert gaz?


Az eddigi valaszaitok szerint: "mert csak." "mert ilyet nem csinal az ember!!11!!"

2022. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
39-es: Senki nem mondta, hogy velem nem lelkizik :)
2022. aug. 23. 14:19
 44/58 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem férne bele egy sem. Szerintem sem egészséges egy régi partnernek kibeszélni vagy megosztani vele az aktuális párkapcsolatbeli problémákat. Amíg a férjem anno tartotta a kapcsolatot az exnőjével, addig a kapcsolatunk nem haladt semerre, mert visszatartotta. Aztán megszakította vele a kapcsolatot és utána alakult minden magától. Utána a nő 3 éve 1x megkereste, de elküldte a búsba. Ha vele tartani akarná s kapcsolatot, arra kicsit kiakadnék. Engem meg az exem keresett kb 3 évig 4-5 havonta. Nekem végül nem lett volna baj, mert nem haragban váltunk el, de minden egyes beszélgetés arra ment ki, hogy ő még mindiv szeret, bár visszacsinálhatna mindent stb. Én meg már akkoriban a férjemmel randizgattam, nem akartam vele újra kezdeni. Akkor értettem meg, hogy ő nem barátkozni akar, mert még mindig mély érzelmei voltak felém. Akkor állt le, amikor mondtam, hogy terhes vagyok és nem akarok vele foglalkozni. Egyszerűen nem lett volna korrekt ez az egész "barátság" a férjemmel szemben, benne meg hamis reményt keltettem volna.


Szóval én nem hagynám, mert vagy a nők vagy a párod akar ebből valamit kihozni. Csodálom a higgadtságodat, mert nekem nem menne. Nekem nem fér bele az, hogy azzal beszélgessen intim személyes dolgokról, akivel 10 évet együtt volt, majd tönkretette lelkileg és szinte mindig cserben hagyta. Lehet, hogy reptetném én is a férjemet annak ellenére is, hogy van egy gyermekünk.

2022. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
75%
Hallottam egy ilyen kijelentést, hogy addig nem tudsz a jelenlegi pároddal foglalkozni, amíg nem zártad le az előzőket.
2022. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
27%
Ezek aztan az ervek. "Csak mert nem egeszseges"."Hallottam egy kijelentest" :D.
2022. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
42%
46. Igen, aki párterápiával foglalkozik, az tehet ilyen kijelentéseket.
2022. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más fér bele. Az, ha egy pasi 3-4 nővel akarja konstans tartani a kapcsolatot és kiadja a jelenleg kapcsolata gondjait az már nem oké. Szerintem. Lehet Neked belefér 46, én nem vitatom azt, hogy mindenkinek máshol vannak a határai. A volt női okos tanácsokat adnak, de ők maguk már nem tudják lájkolni a volt pasijuk képeit, amikor elmennek más nőkkel nyaralni. A saját határaim nem tisztelete, mentálisan tönkrevágott, ezért kérdeztem itt meg másokat, hogy ki hogyan él meg dolgokat.
2022. aug. 23. 14:48
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kapcsolattartasrol volt szo, nem a sajat kapcsolat kibeszeleserol.

32-es vagyok, es azt en sem dijazom tulsagosan (Elofordulhat, csak nem durvan es folyamatosan. De ha problemank van es tanacsot ker, akkor azzal nekem nem art, sot.)

2022. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehéz helyzetben vagy, mert ha megálljt parancsolsz, az konfliktus forrása lehet, ha meg tűrsz, akkor benned keletkezik konfliktus. Mégis az lenne a normális (szerintem), hogy a jelenlegi kapcsolatára fókuszál. Ha túlzásba viszi a bratyizást, azt nem tekinteném egészségesnek, mert ha problémája vagy sikere van, azt miért nem a társával beszéli meg? Te döntesz, hogyan kezeled a fennálló helyzetet! Én megpendíteném neki hogy zavar!
2022. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!