Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azèrt nem szerethetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azèrt nem szerethetem mert màsik orszàgban szeretnèk èlni? Zsarolás?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok pàrommal 6 èv vagyunk együtt. Angliában èltünk mindketten, ott ismerkedtünk meg. Még a megismerkedésünk elején mondtam neki hogy ha elég pénzt gyűjtöttem nekem az az àlmom hogy Kanadába éljek. Ez sikerült lassan 1,5 éve élünk itt. Neki nem igazán úgy jöttek össze a dolgai, sem munka sem anyagilag. De neki már előtte is ilyen gondjai voltak ide is úgy jöttünk hogy én segítettem neki. Eldöntötte hogy ő vissza megy Magyaországra ahol sose akart élni. Nincs családja ott se barátok. Most azt mondja ha szeretem én is elmegyek. Viszont nekem ott sose voltak olyan lehetőségeim, több okból sem szeretnék ott élni. Nekem sincs senki ott, anyukám Hollandiába él.

Úgy érzem ez zsarolás.



2022. aug. 25. 05:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itt sem tökéletes de itt azt gondolom hogy van számomra egy jobb jövő lehetőség. Neki mindig ahol épp voltunk rossz volt ezért érzem már ezt komolytalannak. Szerintem depressziós mert semmi sem úgy alakult az életébe ahogy elképzelte. Én próbáltam mindenben segíteni csak most döntöttek úgy hogy én nem szeretnék menni, feladni a dolgokat. Nem tudok vele beszélni, nem lehet már meg is vette a jegyet. Mikor kérdezem mi lesz azt mondja neki itt is ott is vége
2022. aug. 25. 07:16
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neked nélküle.
2022. aug. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem, én is megyek - ITT szakítottam volna, mert ez nem megbeszélés, hanem undorító zsarolás.
2022. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul, eddig is te tartottad el nagyrészt, most meg még zsarol is - a saját érdekedben szakíts minél elöbb.
2022. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisérd ki a reptérre...
2022. aug. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Lehet nem leszek népszerű, egy kicsit más oldalról közelítem a dolgot.

persze, kicsit zsarolás is. Viszont, azon felül, hogy te már az első randin tisztáztad mik a vágyaid, végig csak a tieid teljesültek. Ő követett téged Kanadába, pedig ki tudja hogy szeretett volna e menni egyáltalán. De miattad megtette. Valószínűleg, a sok kudarc megtette nála a hatást. Nem mindenki egyformán dolgozza ezeket fel. Van aki még csak azért is felszívja magát, van aki ettől befordul. Persze ezek most csak általánosítás. Nem ismerlek titeket. Egy kapcsolat a kompromisszumról szól. Ha nem tudtok megegyezni, akkor sajnos nincs más út. El kell engedni egymást. Persze, a személyes véleményem, hogy én sem jönnék vissza Magyarországra, semmi pénzért, hisz embertelen ami itt most zajlik. Ez sem tántorítja vissza?

2022. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

vissza ne gyertek! mi a párommal éppen most húzunk el, borzalom ami itt megy. ismerőseink, akik pár éve (nem most, amikor éppen összeomlik a gazdaság) visszajöttek pont hollandiából, azzal a lendülettel fordultak is vissza, mert konkrétan az albit alig tudták kifizetni. azóta kint már van kocsi, ház, gyerek.

miből gondolja, hogy itt jobb lesz? miért pont ide jönne vissza? itt ezerszer kevesebb lehetőségetek van! én próbálnám erőteljesen a pszichológusra rábeszélni, mert elég valószínű, hogy gondjai vannak. maradjon még fél évet+komoly terápia, ha akkor is menni akar, akkor meg menjen! de EGYEDÜL

2022. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De miattad megtette. - öhm, kényszerítette bárki, hogy menjen? Nem. Akkor?
2022. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!