Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féreg?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!

Rövid leszek és tömör.


A kedves férjem a baj!

Mindennek lehord, gúnyol. Elsőben az a baj, hogy szerinte nem vezetek normálisan. Folyton lát új karcolásokat az autón! Sőt még körbe is járja az autót, hogy nézze meg jól, utánna rohan mérgesen és kérdőre von, hogy hol? Mikor? Hogyan?


Az imént is rohan, hogy az auto bal oldalán egy jó nagy karcolás van!

De az égre esküszöm, hogy nem tudom, hogyan történt!

Ezért mindig az a válaszom, hogy nem tudom!

Szerinte hazudok!

Pedig nem.


Hozzám vágja, hogy miért nem tudsz egy normális nő lenni, aki normálisan vezet? Te nem vagy nő, te egy nem is tudom mi vagy!


Azt mondja, hogy egész nap nem csinálok semmit sem a ház körül.

Pedig mindent megcsinálok.

Őt be viszem reggel, délután meg érte megyek.

Amint haza jövünk, ő neki kezd borogatni, a büdös zoknit az ajtó előtt hagyja, a törölközőt a konyhában hagyja.

Sáros cipőben jön be a lakásba.



Annyira nem bírom, több okot is tudok, hogy ne hagyjam el, de többet is, hogy elhagyjam.


Hazudni nem akarok neki, de ez így nem mehet tovább!



2022. szept. 24. 14:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

El kellene válnod, ez lenne a megoldást. Ő addig fog a lábtörlőjének használni, ameddig te azt hagyod. Nem csak kiírni kellene magadból az érzéseidet, hanem változtatni is az életeden.


Az én férjem most akar nekem autót venni. Mondtam, hogy elég lesz valami fstalicska is, mert biztos, hogy 160x meg lesz húzva és valaminek neki fogok tolatni mindig. Nincs gyakorlatom, béna vagyok. Ez van. Én se mindig csinálom meg a házimunkát. Valamikor nem főzök, vanhogy másnap mosogatok el vagy takarítok ki. Egy szót se szól, mert tudja, hogy ő is nyugodtan megfoghatja a porszívót vagy a szivacsot. Ugyanez vonatkozik a te férjedre is.

2022. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon iq nulla vagy kérdező. De nem akarlak megbántani! És valószínűleg a pénz miatt nem dobod ki. Te kihasznalod őt anyagilag, ő meg téged cselednek tart.
2022. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ő nagyon el van kényeztetve, az én hibám. Az anyja mondta, hogy ő mindig segített a házimunkába, sőt főzött-sütött, mosott.

Említette, hogy miért hagyom ilyen lazán? Miért nem szólok rá, hogy csináljon ő is házimunkát.

2022. szept. 26. 06:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!