Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féreg?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!

Rövid leszek és tömör.


A kedves férjem a baj!

Mindennek lehord, gúnyol. Elsőben az a baj, hogy szerinte nem vezetek normálisan. Folyton lát új karcolásokat az autón! Sőt még körbe is járja az autót, hogy nézze meg jól, utánna rohan mérgesen és kérdőre von, hogy hol? Mikor? Hogyan?


Az imént is rohan, hogy az auto bal oldalán egy jó nagy karcolás van!

De az égre esküszöm, hogy nem tudom, hogyan történt!

Ezért mindig az a válaszom, hogy nem tudom!

Szerinte hazudok!

Pedig nem.


Hozzám vágja, hogy miért nem tudsz egy normális nő lenni, aki normálisan vezet? Te nem vagy nő, te egy nem is tudom mi vagy!


Azt mondja, hogy egész nap nem csinálok semmit sem a ház körül.

Pedig mindent megcsinálok.

Őt be viszem reggel, délután meg érte megyek.

Amint haza jövünk, ő neki kezd borogatni, a büdös zoknit az ajtó előtt hagyja, a törölközőt a konyhában hagyja.

Sáros cipőben jön be a lakásba.



Annyira nem bírom, több okot is tudok, hogy ne hagyjam el, de többet is, hogy elhagyjam.


Hazudni nem akarok neki, de ez így nem mehet tovább!



2022. szept. 24. 14:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire életképtelen vagy egyedül, akkor felesleges a kérdés. Attól, hogy ide kiírod, nem lesz változás. A fos, fos marad. Te választottad férjednek, most látod az eredményt.
2022. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"A testvérem háza, ő külföldön dolgozik. "


Már rég kibsztam volna. Miért tűröd ezt el?

Ha kell a pénz, akkor szerezz albérlőt. Ezt a fszkalapot meg hajítsd ki.

2022. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmi értelme, hogy ide írogatok, de nemileg megnyugtat, hogy ki írhatom magamból.
2022. szept. 24. 15:27
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen féreg, mert megteheti. Valószínűleg egy kisebbrendűségi komplexusos elmebeteg is. A ház nem az övé, az autót vezetni nem tudja, és gyakorlatilag a cselédje vagy. Mit tud ez a pali, hogy még mindig nem vágtad ki, mint a macskát?
2022. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Volt jogosítványa, de ittas vezetésért már nincs vagy 5 éve ha nem több.

Most ismét szeretne jogosítványát.

Én megteszem ezeket érte, mert megmutatom, hogy el tudom végezni a rendes NŐI feladatokat is.

De kutyába sem veszi

2022. szept. 24. 15:36
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon elvan engedve a párom, uralkodó és parancsolgató.

De szerinte ezt érdemlem.


A tegnap haza úton viccelődni kezdtünk. Mondtam, hogy azt beszélik, hogy kerestél egy másik gyerekes nőt, és azzal beszélgetsz.

Teljesen elsápadt a tekintete! Nem faggattam tovább, egyből leesett!

2022. szept. 24. 15:39
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerrintem:

Írd össze az igényeidet, hogy min szeretnéd, ha változtatna. Írd össze a jó tulajdonságait is.

Amikor beszélgettek erről a dologról kezd a beszélgetést fordítva: "Szeretem benned eztt és ezt, megg ezt... De azért, hogy megmaradjon a szerelmünk, szeretném, ha ezen, meg ezen-azon változtatnál. Neked mire lenne szükséged?".

Máris jobb, mint a veszekedéses módszer...

2022. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem hasonlóan viselkedett. Többször veszekedtünk, elmondtam mi a bajom, egyszer ki is hajítottam. Akkor térdenállva és zokogva könyörgött, hogy ne küldjem el és megváltozik. Én marha, visszafogadtam! Természetesen a nagy változás tartott néhány hónapig... Később már durvábbakat művelt, azokra most nem térnék ki. Besokaltam és kitettem itthonról ismét. Először jött a sírás, meg a "megváltozok" meg "próbáljuk meg újra" kamu szöveg. Nem dőltem be neki ismét, ezért maradtunk külön.

Most ott tart a dolog, hogy ő adta be a válást. (Tudod, nehogy már én válok el tőle, majd ő fog tőlem) Nem olyan régen küldött egy peren kívüli egyezséget, amiben nagylelkűen csak 17 millió forintot kér tőlem, mert kb a ház fele annyit ér. Igen ám, csak éppenséggel az a bökkenő, hogy én és a szüleim vettük ezt a házat. Ő még csak a rezsibe se adott bele, az egész fizetését csak elba.. akarom mondani: elcseszte!

Ha kicsit is hallgatsz egy idegenre, akkor tedd ki minél hamarabb. Még egyedül is jobb, mint egy ilyennel!

2022. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól van az meg is érdemled. Ha nem teszel a változásért akkor szenvedjél engem aztán abszolút nem érdekel. Csak akkor nem kell itt sajnálkozni.
2022. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha féregnek tartod, de nem válsz el tőle, mert neked így kényelmes, akkor meg is érdemled.
2022. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!