Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy bunkóság amit csinált? (Még ha valamilyen szinten meg is értem az elveit)

Figyelt kérdés

Egy ilyen menza szerű kifőzdében ebédeltünk a barátommal ebéd szünetben, és egyszer csak egy idősebb bácsi a másik asztalnál szóba elegyedett velünk, majd elkezdett velem beszélgetni, közben oda is ült.


Folyamatosan beszélt, látszott rajta, hogy valószínűleg magányos és nincs kivel beszélgetnie, és bár engem is picit fárasztott, úgy voltam vele, hogy ha csak ennyi kell, hogy boldogabb napja legyen, akkor ez teljesen megéri.


Viszont a párom nem volt ilyen megértő, mert egyszer csak félbeszakította, és mondta neki, hogy figyelj, így is elég fárasztó napom van, nem fárasztanál inkább másokat ha megkérhetlek?


Látszott a bácsin, hogy nagyon szomorú lett ettől, nagyon megsajnáltam, visszamentem utána bocsánatot kérni tőle.


Nem haragszom a páromra, nem akarok ezért szakítani vele, viszont az zavar, hogy szerinte ő teljesen helyesen cselekedett, hogyan hozhatnám a tudtára, hogy amit csinált az bár érthető, de bunkóság volt?


Nem akarom megnevelni, csak más perspektívába akarom helyezni a dolgokat hátha ráeszmél, hogy milyen rosszul esett ez a bácsinak.


2022. okt. 5. 14:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Én bevallom, hálás lennék. A stílusért nem, de utálom, mikor random emberek fárasztanak.
2022. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Introvertált az, aki magányos tevékenységgel töltődik fel. Emellett lehet nagyszájú, társaság közepe ember. Ahogy extrovertált is lehet csendes, félénk ember, aki nehezen alakít kapcsolatokat.
2022. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
25%
#22: ez így eléggé sületlenségnek hangzik. Szerintem akikről írsz, azok ambivertáltak.
2022. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Nézz utána.


Az, hogy milyen tulajdonságaid vannak, nem az introvertáltság határozza meg. Introvertált vagyok, bárkivel elbeszélgetek, de ha választani lehet, inkább hagyjon mindenki békén. Magas az empátiám, ha bemutatnak egy idegennek, ráhangolódom azonnal, visszajelzés is az, hogy mekkora arc vagyok, ami jólesik, de inkább lennék itthon. Covid lezárás alatt volt életem legszebb 4 hónapja.


Az vagyok, akit hívnak mindenhova, de nem megy sehova. Borzasztó lehet félénk extrovertáltnak lenni, aki társaságba vágyik, de nem mer/nem hívják.

2022. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%
Ja, azt hozzáteszem, hogy jártam terápiára szociális fóbia miatt. A félénkségen lehet változtatni, még a patológiáson is, mert az tulajdonság. Az intro/extro dolgok alapbeállítások, nem lesz egyikből a másik.
2022. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te az a személy vagy, aki állandóan ilyen botrányos nyugdíjas kérdéseket találsz ki a párkapcsolat rovatba?

A légkondis, vízzel leöntött öreg néni és társai. Mit kelted ilyen kamuval a hangulatot?

2022. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, milyen légkondi stb, ez ma történt meg velem, Veszprémben.
2022. okt. 5. 19:45
 28/33 anonim ***** válasza:
35%

Mindenképp dobnám. Tényleg normális stílusban is el lehet küldeni valakit, nem lennék olyannal, aki ennyire suttyó, hogy ez nem megy neki. De amúgy is, mennyi ideig eszik az ember egy ilyen kifőzdében? 10 percig kb?

Az meg már annyira uncsi, hogy sok szociális analfabéta azzal takarózik, hogy ő introvertált. Az egész mbti rendszer nem sokkal tudományosabb mint egy horoszkóp, de pont mivel nem bonyolult, mindenki olyan örömmel fújja mintha az, hogy ő milyen személyiségtípus az illetőn kívül bárkit is érdekelne. És akkor még a bácsi az energiavámpír. (Újabb népszerű pszichológiai zsargon egyenesen a nők lapjából. Már csak egy nárcisztikust kéne valahogy elsütni, és teljes lenne a sor.) Egy intro is tud normálisan viselkedni társaságban. Aki nem, annak más baja van.

2022. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
79%

Az 5ös válaszoló vagyok. Természetesen nem kötelező idegen, magányos öregeket hallgatni senkinek.

De az akkor is elfogadhatatlan, hogy tapló módon küldjük őket tovább.


De az, aki ennyit nem képes megtenni önzetlenül, attól mit várhat a társadalom? Az majd a földön fekvőt is átlépi?

2022. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
48%

#29 Igen, át fogja lépni. Most ez a divat. Mindenki nyomatja ezerrel a flegmát. Menő lett a bunkózás, a beszólogatás és, hogy soha, még véletlenül se kelljen keresztbe tenni egy szalmaszálat sem!

A másik ember nem fontos semmilyen körülmények közt, csak az én én én!

Nyugodtan mindenki vegye magára, aki egy kicsit is magára ismert.

2022. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!