Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy bunkóság amit csinált? (Még ha valamilyen szinten meg is értem az elveit)

Figyelt kérdés

Egy ilyen menza szerű kifőzdében ebédeltünk a barátommal ebéd szünetben, és egyszer csak egy idősebb bácsi a másik asztalnál szóba elegyedett velünk, majd elkezdett velem beszélgetni, közben oda is ült.


Folyamatosan beszélt, látszott rajta, hogy valószínűleg magányos és nincs kivel beszélgetnie, és bár engem is picit fárasztott, úgy voltam vele, hogy ha csak ennyi kell, hogy boldogabb napja legyen, akkor ez teljesen megéri.


Viszont a párom nem volt ilyen megértő, mert egyszer csak félbeszakította, és mondta neki, hogy figyelj, így is elég fárasztó napom van, nem fárasztanál inkább másokat ha megkérhetlek?


Látszott a bácsin, hogy nagyon szomorú lett ettől, nagyon megsajnáltam, visszamentem utána bocsánatot kérni tőle.


Nem haragszom a páromra, nem akarok ezért szakítani vele, viszont az zavar, hogy szerinte ő teljesen helyesen cselekedett, hogyan hozhatnám a tudtára, hogy amit csinált az bár érthető, de bunkóság volt?


Nem akarom megnevelni, csak más perspektívába akarom helyezni a dolgokat hátha ráeszmél, hogy milyen rosszul esett ez a bácsinak.


2022. okt. 5. 14:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a stílussal van bajom az egészből, mert megmondom őszintén, megértem, ha valaki nem akar vadidegenekkel bszélni, főleg nem valakinek a sirámait hallgatni meg az életét kicsi gyerek kora óta... de ezt lehet közölni kulturáltabban is "ne haragudjon, fáradt vagyok, nem szeretnék magával beszélgetni / ne haragudjon, alig van időnk a párommal egymásra, szeretnénk kicsit egymással beszélgetni"... ég és föld a különbség.
2022. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
11%

"Egy intro is tud normálisan viselkedni társaságban. Aki nem, annak más baja van."


Igen, tudok viselkedni, de nem akarok. Miért nekem kell igazodnom, és hallgatnom, miért nem neki kell befognia?

2022. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
84%

Azért, kedves önérzetes intro, mert a te viselkedésed a deviáns. Ezért kell neked változtatnod rajta.

Amúgy ne vedd a szívedre, de szerintem csak egy sima barom vagy, aki ilyen szavakkal takarózik, hogy "intro"...

2022. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!