Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben ki hogyan reagálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ki hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Meghívnak egy panorámás balatoni villába. Főznek-sütnek neked különleges kajákat, sütiket, virágot vesznek neked, filmet is választhatsz a smart tv-n, a s*ggedet kinyalják keresztbe-körbe-kasul. Reggel felébredsz, és kiderül, hogy a reggelihez nem lesz pezsgő, bár ez meg volt beszélve. Te hogy reagálnál?

2022. okt. 27. 19:40
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
98%
Nem lennék szomorú, de aki egy szimpla vendéglátást "a s*ggedet kinyalják " meg "befognám a pofámat stb" szókapcsolatokkal illet, mert ekkora áldozatot hozott, attól a büdös életbe nen kellene semmi.
2022. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

#11


Nálad hol kezdődik a nem szimpla vendéglátás? A beluga kaviárnál, a Dom Perignon pezsgőnél, a jacuzzinál és a házhoz rendelet thai masszőrknél?

Én se használtam volna ezeket a szavakat, ha nem idegesítenek fel.

2022. okt. 28. 11:31
 13/48 A kérdező kommentje:
Lehet inkább Bangladeshben fogok körülnézni barátnő ügyben. Azok még attól is bepisilnének, ha van egy száraz kifli az asztalon reggelire, nemhogy nekiállnak reklamálni, hogy nincs pezsgő hozzá.
2022. okt. 28. 11:33
 14/48 anonim ***** válasza:
91%

Most már álljon meg a lakodalmas menet! Mi az, hogy nincs pezsgő, ha meg volt beszélve?? Fel kellett volna rúgni az asztalt. Még ilyet....


Jó akkor most komolyan.

Reggelire ki akar pezsgőt inni? Reggelire pl szendvics/bundáskenyér vagy rántotta, mellé tea mondjuk.


Összefoglalva a 3. választanám "Befogom a pofámat, és örülök, hogy lyuk van s*ggemen." bár kicsit más szavakkal: Nagyon szépen köszönöm a szíves vendéglátást, mivel nem vagyok egy telhetetlen senkiházi, eltekintek a pezsgőtől. Vagy valami ilyesmi. De a lényeg az ugyanaz.

2022. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
88%

Azt írod "meg volt beszélve".

Azon esett csorba, hogy higgyen-e neked.

Tök mindegy, hogy pezsgő, toronyóra lánccal, vagy kiflivég.

Ami meg van beszélve, arra számíthat a másik fél.

2022. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
29%
Úristen milyen pasi az ilyen? Neked k@rva való, azt is kaptad!
2022. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer elnézést kérek a szóhasználatért, kissé még fent volt bennem a pumpa, amikor kiírtam a kérdést.
2022. okt. 30. 00:22
 18/48 A kérdező kommentje:
#16 Milyen pasi az ilyen? Aki főz, süt neked, virágot vesz, kinyalja a feneked, de elfejti a pezsgőt reggelire? Ez egy annyira, annyira borzasztó pasi? És miért való nekem k*rva?
2022. okt. 30. 00:26
 19/48 anonim ***** válasza:
84%

"még egyszer elnézést kérek a szóhasználatért, kissé még fent volt bennem a pumpa, amikor kiírtam a kérdést."

Jó, hogy te is látod, hogy ez nem volt a megfelelő szóhasználat a fényűző (drága) ellátás mellé.

Aki nem becsüli a figyelmedet, a kényeztetést és a stílusodat, azzal nem vagytok egymáshoz valók.

2022. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Spenótos-fetás-tőkehalas rétest csináltam neki, meg sütőtökös-mandulás brownie-t. Nem nagyon luxus alapanyagok, de volt vele elég sok munka. A pezsgőt meg elfelejtettem. Sajnálom. Csak azt veszem észre, hogy ha valami jót csinálok, az alap, az teljesen észrevétlen marad, viszont ha hibázok, az sosincs elnézve, az mindig hatalmas hangsúlyt kap és le vagyok érte b*szva a sárga földig, vagy legalábbis a hangulat garantáltan el lesz cseszve aznapra, ha nem napokig. Ebben az esetben összevesztünk nagyon és elviharzott, azóta nem is beszéltünk egy szót sem (kb. egy hete). Lehet jobb, ha elengedem ezt az egészet.
2022. okt. 30. 18:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!