Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben ki hogyan reagálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ki hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Meghívnak egy panorámás balatoni villába. Főznek-sütnek neked különleges kajákat, sütiket, virágot vesznek neked, filmet is választhatsz a smart tv-n, a s*ggedet kinyalják keresztbe-körbe-kasul. Reggel felébredsz, és kiderül, hogy a reggelihez nem lesz pezsgő, bár ez meg volt beszélve. Te hogy reagálnál?

2022. okt. 27. 19:40
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
62%
Jobb, ha elengeded. Túl sokat tettél bele, nem érdemelte meg és nem tudta és akarta viszonozni.
2022. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Ebben a kapcsolatban "1 egység" boldogság után mindig "2-3 egység" szenvedés következik, és ez nem jó arány. Vagy ez általános? Másnál se jobb az arány?
2022. okt. 30. 18:22
 23/48 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem egy jó arány. Engedd el, ne keresd. Kaparni fog. Fordítsd meg a helyzetet, hogy neki legyen ez fontos.
2022. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Dehát pont az a lényeg, hogy az ő interpretációja szerint NEKI fontosabb ez az egész, hogy ő engem "komolyan vett", és hogy én vagyok az, akiben nem lehet megbízni, aki "nem látja őt", akinek ő nem olyan fontos, mert néha elfelejtek egy üveg pezsgőt, vagy lemondok egy mozit, vagy nem ágyazok meg.
2022. okt. 30. 20:15
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Manipulálni akar. Ne hagyd.
2022. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
30%

Nem a pezsgovel hanem veled van a baj. Ha reszegen ejjel ket pofon utan lehanytad volna, nem hisztis lett volna hanem halas.

Sok no sajnos ezt a banasmodot preferalja.

2022. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
70%

"Dehát pont az a lényeg, hogy az ő interpretációja szerint NEKI fontosabb ez az egész, hogy ő engem "komolyan vett", és hogy én vagyok az, akiben nem lehet megbízni, aki "nem látja őt", akinek ő nem olyan fontos"


Az, hogy ezt mondta neked, nálad átcsapott abba, hogy minden áron bizonyítani akartad, hogy ez nem így van, amit állít.

Kérdező, majd legközelebb higyj a saját szemednek inkább és ne próbálj meg olyannak bizonygatni, aki ezt mondja neked, de szemmel láthatóan pont rá jellemzőek ezek....


Törekedj olyan kapcsolatot kialakítására, ahol egyenlő az adok-kapok.

2022. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
51%
Összekarmolnám magam🙃🤣
2022. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

#26


LOL

2022. okt. 31. 17:35
 30/48 A kérdező kommentje:
Időközben találkoztunk és kibékültünk. Egyetlen napig bírtuk, aztán megint kiverte a balhét. Most amiatt, hogy elfelejtettem, hogy hónapokkal ezelőtt felvettem egy facebook csoportba. Ja, illetve az is betett neki, hogy egy exemnek szívességből terveztem egy posztert, miután váltottunk pár szót messengeren. De semmi több.
2022. nov. 6. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!