Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben ki hogyan reagálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ki hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Meghívnak egy panorámás balatoni villába. Főznek-sütnek neked különleges kajákat, sütiket, virágot vesznek neked, filmet is választhatsz a smart tv-n, a s*ggedet kinyalják keresztbe-körbe-kasul. Reggel felébredsz, és kiderül, hogy a reggelihez nem lesz pezsgő, bár ez meg volt beszélve. Te hogy reagálnál?

2022. okt. 27. 19:40
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hivjak: paranoid skizofrenia.
2022. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Tudom, eddig mindenki ilyeneket mondott, akinek elmeséltem a történetet. Hogy klinikai eset, paranoid stb. Én neki személyesen is mondtam ezeket, de nem hiszi el. Szerinte vele minden a legnagyobb rendben, és csak "mások az igényeink", "nem értjük egymást"
2022. nov. 6. 14:44
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretsz szemvedni. Akkor maradj vele.
2022. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Nem szeretek szenvedni. Csak naív voltam, azt hittem majd jobb lesz. De nem lett jobb.
2022. nov. 6. 15:41
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkluzió?
2022. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
A szakítás. Egyértelműen.
2022. nov. 6. 18:08
 37/48 anonim ***** válasza:
76%

Normális ember nem akad ki így a pezsgőn. Ha barátnőd normális, akkor feltételezem más igénye nem volt kielégítve.


Nem lehet, hogy a pezygőt azért várta, mert azt hitte abban lesz a gyűrű? :D


De most komolyan: az ok nélküli hiszti sosem ok nélkül van, a kérdés, mi az oka. Látszólag most a pezsgő, de mi van mögötte? Úgy érzi nem fontos neked, mellőzöd, nem figyelsz rá? Miért?


Mi azt nem tudjuk, hogy alapból hogy viszonyulsz hozzá, hogy viselkedsz vele. Lehet tényleg csak xar arc, egy hisztéria a barátnőd, de lehet hogy csak valóban xarul kommunikáltok egymással és nem látjátok a másikat.. Ezt nektek kéne tudnotok, ha félreteszitek az egót és a valós problémáról beszéltek, miért nem bírtok ki 2 napot sem veszekedés nélkül.. Most ép a pezsgő, másnap az exed pl, harmadik nem megint lesz vmi. (A kérdés a miért)

2022. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Ezt mondja mindig, hogy "ő nem látható ebben a kapcsolatban". Mondom, ilyenek miatt, mint a pezsgő, hogy elfelejtettem, hogy felvettem egy facebook csoportba, hogy csináltam egy bannert egy exemnek, hogy nem mentem le elé a Moszkva térre, amikor nehéz csomag volt nála (pedig van busz is ám), hogy nem vittem neki anyám meggyes sütijéből, hogy éjfélkor lekapcsoltam a filmet, amit néztünk, és megkérdeztem, hogy lefekszünk-e, hogy nem ágyaztam be, hogy nem töltöttem neki bort a borospohárba, amikor vendégek voltak stb stb. Ilyen bűnök terhelik a lelkemet.
2022. nov. 8. 19:54
 39/48 NTBS ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék. Szakíts vele azonnal és ne fogadd vissza.
2022. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

38

Ezek apó figyelmességek nagyrészt.

Nem azt akarom most mondani, hogy igaza van a bnődnek, félre ne értsd...

Csak tudom, hogy az én párom, pl a sütiből félretesz vagy megoszt velem, ha úgy van, vagy tölt nekem is ha iszogatunk többen. Vagy nem hagyja, hogy cipekedjek. stb.


Mindezt NEM várom el. Ergo nem csapok ki hisztit sem, ha ez nem így történik, szóval még egyszer,ne értsd félre! Miért nem?

Azért, mert tesz annyi apró figyelmességet az irányomba, ami miatt nem kell hisztiznem, ha alkalom adtán nem így történik.


Nem emlékszel h felvetted egy csoportba, ex stb. Én azt mondom, más a szeretetnyelvetek, nem passzoltok (mondjuk össze lehet csiszolódni, de ehhez 2 ember kell, tehát neki is ismernie kell, hogy te milyen vagy, és ha nálad ezek nem jelentik automatikusan a nem törődést, mert te pl másképp mutatod ki felé, nem ezekkel.)


Szóval nem egy húron mozogtok, az ő fejében ez meg így csapódik le, hogy nem figyelsz rá.


És még egyszer: nem azt akarom mondani ezzel, hogy te lennél a hibás. Csak azt, hogy másban méritek a törődést. (Ezt mondjuk hiszti nélkül is el lehet mondani, meg lehet beszélni az is tény)

2022. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!