Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket foglalkoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket foglalkoztat a partneretek orgazmusa? Nők, hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, mindig is problémás volt az orgazmusom (pl: orál+ujjazás kombótól el tudok élvezni, de ha egy kicsit gyorsabb vagy lassabb, mint szeretném, elszáll az “ihlet” és nem lehet visszahozni, ennyi volt) eddig nem különösebben zavart, élveztem a szexet anélkül is, csak ugye sosem elégültem ki, csak ha magamnak csináltam. Tudta, hogy nincs orgazmusom, nem titkoltam, ő nem törte magát hogy nekem is jó legyen, havi egyszer-egyszer volt hosszabb előjáték amikor én is elmentem. De megismétlem, nem zavart, nem hisztiztem miatta, elintéztem magamnak, tudtam hogy nehezen tudok partnerrel elmenni.

Idén sikerült szex közben elélveznem (én voltam felül), ami mindkettőnknek elég nagy meglepetés volt. Azóta próbálkoztam ugyanazzal a “technikával”, de egyszer megmoccan alattam, vagy leállít közben és megint oda minden. Ezt a szitut megnehezíti, hogy fogamzásgátlót szedek egy éve (gumit egyikünk sem szereti), és ahogy nekem egyre-egyre jobb (lenne) annál szűkebb vagyok, ő pedig szabadkozik, hogy egyszerűen bárhogy próbálja, nem tudja visszatartani, kontrollálni. Azóta talán 3-4 alkalommal sikerült elélveznem (több hónap alatt 3-4 alkalommal*). Ha közel sem vagyok az orgazmushoz, annyira nem zavar, hogy nekem megint “nem jutott”, de mikor már pont majdnem elmennék és ő elélvez hamarabb aztán ad egy puszit és alszik… már kicsit nehezebb eltűrnöm.

Nem tudom hogyan hozzam fel neki az egész szitut úgy, hogy ne legyen megbántás a vége, hogy “rendesen megb.szni sem tudsz”, hanem tényleg beszéljük meg. Full megértem, hogy nehéz visszafognia, mert alapból nem vagyok egy bécsi kapu, csak zavar, hogy utána ott vagyok hagyva (amit az idei orgazmusom előtt ugye nem hoztam szóba). Csak most, hogy megtudtam mennyire eszméletlen jó érzés, rosszul esik hogy nem élhetem át újra, akár csak minden harmadik szex alkalmával sem.

(Nem használok pl vibrátort, ami megnehezítené hogy szex közben elélvezzek)

Köszönöm, ha a párom szapulása nélkül válaszolsz❤️

24N


2022. okt. 30. 21:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
53%
Ha az orgazmus agyban dől el, minek hozzá levetkőzni?
2022. okt. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a fogamzásgátló tönkre tudja tenni a szexet, annak idején ezért hagytam abba.
2022. okt. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
Én szinte mindig adok minimum 2-3 orgazmust, csak utána jövök én...
2022. okt. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
4 minek vetted feleségül?
2022. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Mert örültem hogy jutott nekem is valaki.
2022. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
15 ó, basszus 😔
2022. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Alapvetően a nőknek nehezebb eljutni, mert sajnos(vagy sem), nekünk nem mindig sikerül kikapcsolnunk. És elég nehéz átadnunk magunkat, főleg ha hajt a tatár… Szerintem, ha szeretitek egymást, akkor meg tudjátok beszélni, hogy szeretnéd kicsit hosszabbra húzni az előjátékot. Ha meg neki nincs ideje arra, akkor verje ki szépen magának. A szex, mint a párkapcsolat is, egy adok-kapok játék, vagy mondhatjuk úgy is csúnyán, mint a vásárlás. Veszel egy lityó tejet, jobb esetben, nem sétálsz el fizetés nélkül. Van egy közös zsákotok, amit pakoltok. Van hogy tömni, de az anyag foszlik, így stoppolni, foltozni is kell. Mert ha lyukas a zsák, vagy csak az egyikőtök pakolja az sosem lesz se kerek, se tele.

Vagy, kötözd ki és hajrá ;)

2022. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#12

A fogamzásgátlót 1 éve szedem, 2 éve vagyunk együtt. Gumival egyikünk sem élvezi annyira.

2022. okt. 31. 20:46
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm legtöbbeteknek a kedves, építő válaszokat❤️ Szeretném ezt megbeszélni, eddig szerencsére minden gond megdumálása flottul ment. Ezt a szitut leszámítva szó szerint mindenben klappolunk, de nem akarom megbántani a férfi érzéseit/önbecsülését, ezen kívül (mert nem hoztam fel, hogy ez baj lenne, épp ellenkezőleg) minden kívánságom lesi, támogat és tudom hogy mindennél jobban szeret.
2022. okt. 31. 20:51
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A pasid nem egy férfi, hanem egy kisfiú, aki csak a saját kielégülését tartja szem előtt. Mi az hogy nem tudja visszatartani? Hagyjuk már 😂 több pasim is volt már.. vissza lehet tartani:)

Szerintem ez a részéről igazából hiszti, a mostani párommal lassan ket éve vagyunk együtt, nála nem is kérdés, hogy nekem is orgazmusom legyen ha együtt vagyunk, ha nem így van meg remdesen rosszul érzi magát. Igazából ő az első férfi az életemben, akivel el tudtam menni 'segitseg' nélkül és először én is meglepődtem, aztán rájöttem hogy ez azért van, mert figyel rám.

Nem olyan nehéz dolog csak sok pasinak nehezére esik.

Mondják hogy nem a szex a lényeg, de az ilyen figyelmetlen pasik miatt fogsz teljesen kiehezni szexuálisan, aztán meg majd nem érted, mi a baj. Szépen le lehet ülni megbeszélni, ha megsértődik, azt meg ne vedd magadra, csak őt is bántja hogy nem tud eljuttatni a csúcsra, de majd rajtad akarja azt is leverni, majd érezd TE rosszul magad ezért, ne neki kelljen már.

Ha értelmes, akkor meg lehet mondani hogy azért ez téged zavar. Bár, ha enmyire nem figyel rád, hogy szex közben elmenj, ne sok jóra szamits.

2022. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!