Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha nem megyünk kettesben sehova… lehet ezen változtatni? Vagy rámegy a kapcsolat? Mit lehet tenni, ha a páromat alig bírom rávenni egy-egy közös programra, amin kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés

Hiányzik a minőségi együtt töltött idő.. Ez ellen hogy lehet tenni?

Beszéltem róla neki többször. Mindig mondja hogy jó, menjünk. Sőt, néha ő veti fel. De a gondolatnál tovább nem jutunk.

De ha egy barátja mondja hogy menjünk el amolyan duplarandiként pl moziba, egyből megyünk. Én pedig 3 évig vártam..

Persze mindig megyünk egy rövidebb nyaralásra, például. De azért évente többször vágyom programra. Még csak nem is kell nagy dologra gondolni, egy kis kirándulás, séta is elég lenne. Bármi..


Én vagyok a nő, ő a férfi.

Húszas éveink elején járunk.



2022. nov. 16. 13:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látom van itt valami prosztó pacák, és ő írt vagy 10 választ összesen. A szöveg tagolásából lehet látni, melyiket írta ő. Ráadásul jó nagy hülyeségeket írt, valamit kivetített erre a kérdésre...
2022. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%
Ember, írd már le, hogy mi az aranyásás ebben, de most komolyan :D aki aranyaso, az nem egy fiatal csavoval fog leállni, hanem egy milliomossal, akivel a karib tengerre viteti magát, nem moziba úgy, hogy mindenki MAGÁNAK fizet. Te jó isten…
2022. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
24%

23.


A kérdés inkább az, hogyan találnak olyan filmet, ami mindkettőnek jó? Ez szokott elmaradni sok esetben és kénytelen az egyik fél valami számára szart végigszenvedni.


Idén nekem is pl. egy film volt ami felkeltette az érdeklődésem és az a taxisblokádról szóló alkotás, a többi hidegen hagy, mert vagy gagyi folytatás vagy nem valami PC önsajnáltatás, "jajj szegény kisebbséget nem értik meg" stílusban.

2022. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20%

23 mindenki kicsiben kezdi


Amúgy azért mert csak és kizárólag fizetős programokon tudjátok jól érezni magatokat

Ebben mértek egy kapcsolatot hogy ki mikor hova megy mit csinál

2022. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#15

Végre valaki érti és nem csak gyűlölködni tud, teljesen ismeretlenül.. 😃

Ennyire nem rossz a helyzet, de valóban ritkának érzem az általad is említett apróbb közös programokat.

Köszönöm szépen a válaszod! 😊

2022. nov. 16. 17:23
 26/32 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező te csak arra vársz igazolást hogy igenis hordani kell téged drága programokra ingyen csak és kizárólag azért mert nőből vagy
2022. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
6%
Engedjetek el sracok. Sok itt a feminista hajthatatlan aranyaso holgyemeny, akik csak kotekedni tudnak.Kedves kerdezo sztm siman megkulonbozteted a ferfi es a noi kommenteket, igy belatast nyersz mind a 2 fel szemszogebol.
2022. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#28

Aranyos, hogy próbálsz okosnak tűnni, de ne erőltesd. Ezért kár a betű..

Inkább olvasd vissza a válaszaimat a hozzászólásokra, illetve magát a kérdést, mert valami nagyon nem jutott el az agyadig. Nem szégyen ha valaki hülye, csak legalább ne hangoztassa.. :)


#29

Valóban meg lehet különböztetni, bár itt nem igazán a nem a lényeg. Mindegy hogy férfi vagy nő írja azt, amit, de valami nem oké vele. :D


A normálisabb válaszokat köszönöm, a többieknek jó éjszakát, és további jó dühöngést a semmire. 😃

2022. nov. 16. 17:37
 29/32 anonim ***** válasza:
39%
Inkább lennék hülye mint egy pénzéhes instán semmire feszengő lib@
2022. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#31

Látod legalább ezzel egyetértünk.

De szerencsére én se hülye, se instán semmire feszengő liba nem vagyok. Te pedig azt a részét veszed magadra, amelyiket akarod. :)

2022. nov. 16. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!