Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha nem megyünk kettesben sehova… lehet ezen változtatni? Vagy rámegy a kapcsolat? Mit lehet tenni, ha a páromat alig bírom rávenni egy-egy közös programra, amin kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés

Hiányzik a minőségi együtt töltött idő.. Ez ellen hogy lehet tenni?

Beszéltem róla neki többször. Mindig mondja hogy jó, menjünk. Sőt, néha ő veti fel. De a gondolatnál tovább nem jutunk.

De ha egy barátja mondja hogy menjünk el amolyan duplarandiként pl moziba, egyből megyünk. Én pedig 3 évig vártam..

Persze mindig megyünk egy rövidebb nyaralásra, például. De azért évente többször vágyom programra. Még csak nem is kell nagy dologra gondolni, egy kis kirándulás, séta is elég lenne. Bármi..


Én vagyok a nő, ő a férfi.

Húszas éveink elején járunk.



2022. nov. 16. 13:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
17%
Te nem is örökmozgó vagy hanem sima aranyásó
2022. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy szeretne levegőt venni.
2022. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#10

Nem, nem én vagyok. Igazából nem értem miért vette magára a válaszod, ami gondolom nekem szólt, nem neki. :)

2022. nov. 16. 15:01
 14/32 anonim ***** válasza:
31%
10, 12-es vagyok. A többihez semmi közöm. Kérdezd meg tőle. Az a legegyszerűbb. Az itteni válaszaid alapján, levegőt akar. Értsd ahogy akarod. Ha ketten mennétek, ki mondja meg , hogy hova? Lehet, hogy sok vagy neki. 4-esben már nem rád kell , hogy csak figyeljen. Magyarul, lehet , hogy be sem áll a szád. De ezt ő tudja. Persze te is.
2022. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%

Jesszus.....ha valaki együtt szerrtne valamit csinálni a párjával akkor csak is a pénz számít ugye? Gyakoris parasztok....

Kérdező....nekem exemmel annyi volt a közös programunk hogy elmentünk este mikor már senki nem jár az utcán egy 20 perces sétára. Évente a kötelező nyaralás anyós jóvoltából és igazából együtt soha nem mentünk sehova. Zavart mert én szeretek néha elmenni moziba vagy csak úgy beülni valahova kajálni. Azért ezek már nem akkora nagy összegek szerintem. De ő soha sehova nem akart elmenni. Ez is közre játszott hogy elváltak útjaink. Nem azt akartam hogy csak abból álljon ki az életünk hogy otthon poshadunk ő gépezik én meg tv-zek....A mostani párommal legalább havonta kirándulunk. Nem kell nagy dolgokra gondolni egyszerű egynapos kirándulás vagy állatkert, horgászás, mozi, kalandpark stb valami mindig van havonta legalább egyszer. Nekem ez kell és nem is ismerkednék többet olyan pasival aki nonstop feszt csak otthon gubbaszt. És nem várom el sosem hogy a barátom fizessen. Meg tudjuk osztani és én szoktam vezetni mert nekem van kocsim mielőtt ebbe is belekötne a gyakoris nép.

2022. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
19%

Legjobbak ezek a nők akiket állandóan vinni kell valahova, hogy had mutogassák mindenhol, hogy ezt nézd de jól megy a sorunk milyen jó a kapcsolatunk.

Utánna meg itt sírnak gyakorin, hogy le fognak e bukni a szeretőjükkel ugyan…

Ezeknek az állandó kirándulgatásoknak úgyis mindig ez az értelme, hogy szét spameljük vele a facet/villogunk..

Hiába is tagadod/tagadjátok ezt mindenki tudja. 😆

2022. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%

16#

Az a poén tudod hogy én kb soha nem osztom meg a neten hogy hol vagyok kivel 🙂 fura mi? 15-ös voltam. Ülj otthon ha neked nem tetszik ez az élet.

2022. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos én ezt intő jelnek tartom. Egy kapcsolatban lenniük kell közös programoknak, nem csak otthon ülni és a hülye tévéműsort bámulni, vagy a kütyüt nyomkodni. Mi a férjemmel rendszeresen jártunk moziba, színházba, vacsorázni, kirándulni, vagy csak sétáltunk egy kiadósat. És nem vagyok aranyásó.
2022. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%

18


Jó oké, értjük, hogy neked jó otthon az anyuddal kettesben, de a legtöbb embernek akkor is igénye van arra, hogy kimozduljon, kiranduljon, beuljon egy moziba vagy ilyesmi.

Nem értem, hogy ha ennyire fillerbszo vagy, akkor mégis hogy várod, hogy a másik egyáltalán bele tegyen valamit a “kapcsolatba”? Itt nem arról van szó, hogy engem meg kell hívni, fizesse mindenki a saját részét, de legyen már igénye arra, hogy ne csak a négy falat bámulja…

2022. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%
Gyűlnek itt az aranyásók
2022. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!