Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek "erőltessem"? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "erőltessem"? A páromnak már volt esküvője, nekem eljegyzés de lemondtak az esküvőt, azt tudom hogy nem minden elvált szeretne újraházasodni mert negatív tapasztalata van

Figyelt kérdés
Engedjem el ezt az esküvő dolgot? Vagynék rá, de erőltetni sem akarom, körülöttem már egyre többen házasodnak eljegyzés, már nem fáj ha ezeket látom, tudok mosolyogni, de annyira "nem nagy szám" az esküvő? Vagy csak mások mondják ezt? Mondjak le az esküvőről vagy ne?

2022. nov. 19. 17:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A hűség benne lesz, remélem a párom is szeretne esküvőt majd
2022. nov. 19. 19:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Szombaton elveszlek. Ígérem hétfőn már el is válunk. A Facebookon jól fogunk mutatni a hétvégén . Hagy pukkadjon meg a sok elvetetlen buta liba! Annyit a hülyének is megér. Hát még nekünk.
2022. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12.


Papbácsi, anyakönyvvezető, válóperes ügyvéd és a vőfély reakciója:


[link]

2022. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as! Ha 3 napon belül van a válás, ügyvéd stb nem kell. Legalábbis anno nem kellett . Két embert ismerek személyesen akik három napon belül el is váltak.
2022. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt a helyzet, páromnak már volt házassága, nekem nem, de vágytam rá. Nyáron mondtam neki, hogyha augusztus 31-ig nem vesz feleségül, akkor ne jöjjön többet haza. Így lett végül, szakítottunk véglegesen. Azóta sokkal jobb minden, nincs bennem ez a teher. Soha ne add fel az almodat egy férfi miatt☺️
2022. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15. Ez kemény... Akkor jól jártál. Ha szeretett volna megeszi. Így maximálisan beigazolodott, hogy csak az idődet rabolta.
2022. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!