Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítások kívül mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítások kívül mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag fiatal kapcsolatról van szó.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy már rég szakítanom kellett volna, mert tudom, hogy így van.

És lehordást sem kérek, mert nap mint nap megkapom a magamét.


Szóval:- vele sehogy sem egyezzek, bármit mondok nem jó, mindig neki van igaza!

- ha vendégeink vannak, vagy épp pl egy disznótort tartunk és besegítenek, ott egy szavam sem lehet.

Pedig mindent jól mondok és csinálok, helyettem hoz egy nőt aki ott forgolódik.


Először mondja menyjek be, ne is lásson, majd bejön és kezet emel rám, és kérdezi, mi a f*cért bujkálok? Miért nem segítek a másiknak?


Ő nem csinál semmi, csak cigizik, kommentel, és keresi a hibáimat, hogy belém kössön.


Annyira hogy is mondjam, benyalja magát más nőknél.


Teszem oda, hogy van egy 1 éves gyermekük. Ő a mindenem, de az apja eskü, hogy úgy elhúzza az életkedvemet.


Én nem szeretnék szakítani, ő rá hagyom. Néha jó , hogy van, de néha bárcsak lenyelné a nyelvét!!


Lényegében egyedül vagyok. Szüleim nem élnek, testvéreimnek van családja, nincs hely.

Egyedüli anyaként látok is reményt meg nem is.

Hisz ki akar egy nőt akinek van gyereke más férfitól?

Így nehezebb is az ismerkedés.


A fentebbi esetek csak a mai, de több száz esetet tudnék sorolni, de semmi kedvem ide leírni!


Mit mondjak neki? Nem hallgat rám, ő olyan, hogy még a testvéreimnek is beszól, sőt még az anyjának is, egyszer kész volt, hogy felpofozza.


Mindig azzal jön, hogy várj csak érjünk haza, várj csak, hogy menjek el—- meglátod te a kommentálásod eredményét.


Ő olyan nagyra van, hogy mindenkinek kiosztja a teendőket. Ő meg nem csinál semmit, csak áll és motyog.


Annyira ki vagyok már, néha csak venném a gyermekemet és elszoknék vele( ami persze nem lehetséges


2022. nov. 19. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Menj el szépen keress egy munkahelyet, a picit addig betudod adni óvodába/bölcsibe.

Nem nagy dolog sok egyedülálló anya megtudja ezt oldani.

A gyereknek és neked is az a legjobb ha minél gyorsabban leléptek onnan.

Ne akarj egész életedben mástól függni, mert lehet megint így jársz… egy gyerekkel nem lehet ekkorát kockáztatni.

Ilyen “apafigurát” szinte esélytelen, hogy találsz. Erre ne is várj.

2022. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szánalmas. Te egy eltartót keresel, nem párt. Persze a jelenlegi párod később is az életed része lenne és megkeserítené azt. Most komolyan, kinek kell ez? Tudtad jól milyen ember Ő. Te mégis szültél neki egy gyereket, gondolva a változásért? Talán naívan, mert a gyerek mindent megold? De Ő laza, Ő nem unalmas, Ő egyedi, Vele más az élet, különlegesen szar. Gratulálok. A Nők egy elég nagy része kivételesen tehetséges abban, hogy az ilyen alakok mellett háziasodjanak be.

Miért nem vagy képes az önálló életre?

2022. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Dolgoztam szülés előtt. Szabadságot vettem ki, szülés utáni fizetett szabadságot.

A mostani helyzetem más! Nincs hova menjek. Nincs elegendő pénzem, hogy bármit is csináljak.

Nem egy eltartót keresek, hanem egy anyagilag független férfit.

Az enyém nem dolgozik, az én pénzemen lóg…és költi is szépen.

2022. nov. 20. 08:21
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem mutat jó példát neki, ez nem apa, és nem is volt ilyen. Terhességem vége fele változott meg
2022. nov. 20. 08:22
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem megváltozott, hanem megmutatta az igazi arcát.

Azt írod, hogy fiatal kapcsolat, de már van egy egy éves közös gyerek. Elkapkodtad. Azért te, mert te vagy a nő, az anya.

2022. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyetertek azzal amit a 7-es írt.
2022. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ennél kevesebbért hagyta el az első férjét egy kisgyerekkel. Pestre költözött, bátyámat beadta bölcsibe, ő meg elkezdett eladóként dolgozni. A szószoros értelmében megszökött, amíg a volt férje nem volt otthon. Szülei meghaltak testvérei egy része is már akkorra, a másik része a faluban maradt.

A mai világ pedig tele van nőket segítő szervezetekkel. Felhívsz párat, biztos vagyok benne, hogy tudnak segíteni szállással, gyerekfelvigyázással, amíg talra állsz. Csak ahhoz aktívan tenni kell. Nem, nem egyszerű, de nem is értem, miért gondolja bárki, hogy a mélyből kimászni egyszerű, és fél energiabefektetéssel megy. Szorítsd össze a sgged, és állj neki.

2022. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Van némi félretett pénzem

Nem sok, de van.

Ha le is lépek a kicsivel, akkor biztos, hogy értem jön, vagy inkább a kicsiért és én ettől félek

Eskü hogy többször is megfordult a fejemben hogy autóba ülök azt el hajtok tőle, de valami miatt nem ment

2022. nov. 20. 15:54
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezt így nem lehet, ha egyáltalán igaz, amit írsz...

Mert hihetetlen, hogy lehettél olyan hülye, hogy nem csak hogy osszejottel vele de még szültel is neki. 👀

Na mindegy, szerintem is valamiféle segélyszervezet lesz a legjobb megoldás és persze a rendőrség.

Ott aztán csak úgy alakulna, hogy beallhatsz munkába, más lehetőséged nincs.

Mert vagy tényleg úgy kiut, hogy ott maradsz vagy te végzel vele, mindkettő esetben szegény pici érzi meg.

Úgyhogy szedd össze magad MIATTA, magad miatt úgyse fog menni, mert félsz stb DE FOGD FEL VÉGRE hogy a kicsi miatt, mellett nincs idő gyavanak lenni.

Vagy benne maradsz az ágyban, amibe bele feküdtel (rossz vége lenne tuti) vagy erőt veszel magadon és tovább lépsz = elhuzol valami segitoszervezethez!

Sok szerencsét! :)

(16-os voltam)

2022. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19

Szerintem feleslegesen dumálunk amúgy neki bármit is. Elvileg rossz a helyzet de mégis marad “nem tudja miért” a sok normális kommentre is ez a reakció. Egyszer “apát keres mert hogy menjen el albérletbe” aztán meg “eltudna menni mert van félretett pénze”. Totálisan ütik egymást a szavai.

Jött sírt egy kört, de nem fog változtatni.

Hogy miért? Mert neki így kényelmes. “Az ő párja nem dolgozik az ő pénzén lóg”, egy éve otthon van a gyerekkel… milyen pénzen. Ha ez tényleg így lenne akkor kedves kérdező nem vacillálnál hanem lelépnél mert eggyel kevesebb embert kéne eltartanod. De ez mind csak kamu. Kétszer nem mondom, hogy azért nem mész el mert elvan tartva a picsád. Pontosan ezért engedi meg magának a férjed ezt a viselkedést.


Én csak szegény gyereket sajnálom, meg azt, hogy az én fiam is ilyen gyerekekkel fog egy közösségbe tartozni, mert elrontjátok szegényt (ezt a példát látja neki ez lesz a normális), gratulálok…

2022. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!