Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítások kívül mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítások kívül mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag fiatal kapcsolatról van szó.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy már rég szakítanom kellett volna, mert tudom, hogy így van.

És lehordást sem kérek, mert nap mint nap megkapom a magamét.


Szóval:- vele sehogy sem egyezzek, bármit mondok nem jó, mindig neki van igaza!

- ha vendégeink vannak, vagy épp pl egy disznótort tartunk és besegítenek, ott egy szavam sem lehet.

Pedig mindent jól mondok és csinálok, helyettem hoz egy nőt aki ott forgolódik.


Először mondja menyjek be, ne is lásson, majd bejön és kezet emel rám, és kérdezi, mi a f*cért bujkálok? Miért nem segítek a másiknak?


Ő nem csinál semmi, csak cigizik, kommentel, és keresi a hibáimat, hogy belém kössön.


Annyira hogy is mondjam, benyalja magát más nőknél.


Teszem oda, hogy van egy 1 éves gyermekük. Ő a mindenem, de az apja eskü, hogy úgy elhúzza az életkedvemet.


Én nem szeretnék szakítani, ő rá hagyom. Néha jó , hogy van, de néha bárcsak lenyelné a nyelvét!!


Lényegében egyedül vagyok. Szüleim nem élnek, testvéreimnek van családja, nincs hely.

Egyedüli anyaként látok is reményt meg nem is.

Hisz ki akar egy nőt akinek van gyereke más férfitól?

Így nehezebb is az ismerkedés.


A fentebbi esetek csak a mai, de több száz esetet tudnék sorolni, de semmi kedvem ide leírni!


Mit mondjak neki? Nem hallgat rám, ő olyan, hogy még a testvéreimnek is beszól, sőt még az anyjának is, egyszer kész volt, hogy felpofozza.


Mindig azzal jön, hogy várj csak érjünk haza, várj csak, hogy menjek el—- meglátod te a kommentálásod eredményét.


Ő olyan nagyra van, hogy mindenkinek kiosztja a teendőket. Ő meg nem csinál semmit, csak áll és motyog.


Annyira ki vagyok már, néha csak venném a gyermekemet és elszoknék vele( ami persze nem lehetséges


2022. nov. 19. 19:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves tanácsot amit írtátok!

Mindenkinek üzenem, hogy végül sikerült leültünk és beszélnünk.

Megegyeztünk abban, hogy egy ideig én és a kicsi egy nagynénémnél leszünk.( és így is van, megbeszéltem vele és amíg rendesen talpara állok, vagyis dolgozok, addig ő vigyáz a kicsire ).

Érdekes módon bele egyezett, és belátta , hogy igazán egy féreg volt.

Nem tudom, hogy mostan ez a legjobb lépés, de ezt éreztem jónak.

A párom nélkülem nem fogja látni a kicsit, ezt meg is mondtam neki, ha mégis fenyeget, akkor bírósági ügy lesz belőle.

2022. nov. 29. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!