Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van kapcsolatban lenni? Minden jó dolog tiltott lesz. Pl, kizárólag 1 emberrel lehet BESZÉLGETNI.

Figyelt kérdés
Néha nem tudom Magyarországon zárják be jobban az embereket vagy a muszlim országokban a nőket. Még ott is lehetnek barátaik, érdeklődési körük az embereknek, Magyarországon, pláne a gyakorin szocializálódott embereknél pedig, a kapcsolat maga a börtön. Feltesznek ilyen kérdéseket pl: ha van párod, mit akarsz te más emberekkel beszélni? WTF?

2022. nov. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

9: ja hogy mégse beszélgethetsz, mert messengeren tilos. Miért mi van a messengerben, démon? Személyesen nem flörtölés, messengeren flörtölés?

Miért?

2022. nov. 21. 12:56
 12/42 anonim ***** válasza:
90%

#11 Te fogyatékos vagy? Azt írta bárkivel beszélhet.


Flörtölni meg senkivel se flörtölünk a párunkon kívül. Nem vagyunk gerinctelen ösztönlények.

2022. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Próbálom leszögezni, hogy végletesen monogám vagyok, az átlag fölött 500%-al, de gondjaim vannak azzal hogy megtiltották a beszélgetést.


ezt írta 8-as:

"Nyilván nem flörtölök messengeren hapsikkal, ha ilyesmire gondoltál."

Ez a kérdésem. A messenger egyenlő a flörtöléssel manapság? Mert ha igen akkor ezentúl telefonon beszélgetek. Most melyik az a mód ahogy még szóba lehet állni embereknek akik kapcsolatban vannak? A nyilvános cset, a face bejegyzések alatt? Facebook csoportok? Gyakori? Vagy díszkísérettel, tanúkkal lehet?

2022. nov. 21. 13:33
 14/42 A kérdező kommentje:

#11 Te fogyatékos vagy?


Amúgy lehet hogy fogyatékos vagyok, mert képtelen vagyok ezeket megérteni. Most akkor mire való a cset? Nem beszélgetésre? Pláne hogy itt vannak a home office tapasztalataink a korona miatt. Azt hittem társkeresésre, flörtölésre a társkereső való, a cset pedig beszélgetésre.

Mondjuk az jogos hogy a cset az alkalmas privát beszélgetésekre. Na de akkor az email is! Vagy az iroda. Vagy a vonatfülke. Stb.


Mégis miért a cset váltja ki a legnagyobb bizalmatlanságot?

2022. nov. 21. 13:44
 15/42 anonim ***** válasza:
96%
#8 és szerinted 50 ember reprezentálja Magyarorszagot? Jó nagy idióta lehetsz. Amúgy az ilyen szélsőséges, elborult válaszokat ugyanaz a pár ember írja minden kérdés alá.
2022. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%
#13 te fogyatékos vagy? Nem azt mondta hogy nem beszél messengeren, hanem hogy nem FLÖRTÖL messengeren. Attól még beszélhet emberekkel messengeren. Kretén...
2022. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
97%

Sem írásban, sem személyesen nem flörtölök senkivel.

Bárkivel beszélgethetek és nem csekkoljuk egymás telefonját sem. Ettől még mindenki tudja, hova tartozik.

Így egyértelmű?

2022. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
85%

Be vagy szívva? 😃 😂

Elég parajonás a fogalmazásod, kérdező.

Nem, aki megcsal az egy gerinctelen féreg, önértékelési hibás genetikai hulladék, aki nem ismeri a tiszteletet és becsületet. Teljesen függetlenül ki, hol, kivel, mit beszélget... Sz@r a kapcsid, mert korlátoznak! Bár meg is értem, mert ha értelmes lennél ezt a pároddal beszélnéd meg, nem becsicskulnál s itt adnád ki magadból

2022. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

"hanem hogy nem FLÖRTÖL messengeren. Attól még beszélhet emberekkel messengeren."

wow

haladunk!

Ezt próbáljátok terjeszteni máshol is. Ne csak nekem mert én magamtól is tudom.

2022. nov. 21. 15:09
 20/42 anonim ***** válasza:
95%

Ha te magadtól is tudod, igazából mi is a kérdésed?

"Minden jó dolog tiltott lesz" Milyen konkrét jó dolog tilos? Szóba állni másokkal? Nem tilos. Flörtölni? Nyilván nem tilos - mindenki saját lelkiismeretének megfelelően.

2022. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!