Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van kapcsolatban lenni? Minden jó dolog tiltott lesz. Pl, kizárólag 1 emberrel lehet BESZÉLGETNI.

Figyelt kérdés
Néha nem tudom Magyarországon zárják be jobban az embereket vagy a muszlim országokban a nőket. Még ott is lehetnek barátaik, érdeklődési körük az embereknek, Magyarországon, pláne a gyakorin szocializálódott embereknél pedig, a kapcsolat maga a börtön. Feltesznek ilyen kérdéseket pl: ha van párod, mit akarsz te más emberekkel beszélni? WTF?

2022. nov. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
96%
Kérdez valamit? Válaszolok. Ebben még soha senki nem talált kivetnivalót. Amúgy a telefonom nincs kódolva, ha akarna a férjem, belenézhetne. Nem akar. Én sem nézem az övét.
2022. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
30-as, jelenleg mandarin, lehet hogy pszichoaktív :)
2022. nov. 21. 15:48
 33/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem kérdezel butaságot. Itt olvasgatva ez már bennem is felmerült.
2022. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy szerintem se kérdezel butaságot, én is sokszor tapasztaltam ezt itt is a gyk-n, illetve a való életben is.

Ez, hogy megtiltja valaki a párjának, hogy másokkal beszélgessen a féltékenységnek egy kirívó formája. Volt pár barát baratnőm (én nő vagyok, és férjem van) akinek a pasijuk még a telefonját is elvették, és mindennap szépen átnézték. Ez számomra elfogadhatatlan. A férjemben semmiféle féltékenység nincs, bízik bennem, bízik önmagában, és ez odavissza működik. Tudjuk egymásnak a telefon belépő kodjainkat, bár én sokszor elfelejtem az övét... :D azért tudjuk, ha bármi esetben kellene egymás telefonjait használni, pl egyszer itthon hagyta, egy haver telefonjáról felhívott, hogy nézzek meg valamit a jegyzeteiben. Ilyen bagatel dolgokra gondolok. Soha a büdös életben nem néztem meg a levelezését, ő se az enyémet. Neki és nekem is vannak ellenkező nemű barátaink, és beszélgetünk is velük, vannak közös barátaink is akik ellenkező neműek. Már miért lenne baj, ha én beszélgetnék mondjuk a Ferivel? Ha a férjem elkezdene ilyesmire féltékeny lenni, nagyon nagyon furcsállnám, hogy 8-évig nem volt az, most miért igen.


Néhány kapcsolatban úgy látom, kisajátítják egymást. Furcsa ez, mert én még ilyen kapcsolatban nem éltem, de néhány barátnőm ebbe belecsúszott. Totális börtön, nem mehetett oda ahová akartak, nem beszélhetett, csak barátnőkkel. De velük se akármit. Nekem ezt élőben mondták el, amikor összefutottunk, és nem volt ott a srác. Azt gondolják gondolom, ezek az emberek, hogy így csak az ővé lesz a lány, vagy cseréljük meg a nemeket mert fordított esetben is előfordul.

Egyszer volt velem egy olyan eset, hogy az exem fb-n az ismerősöm volt, és amúgy kedvesen váltunk el egymástól, tehát nem értettem az egészet: egynap rám írt, és azt mondta megismerkedett valakivel, aki ultimátumot adott neki, hogy az exet lekell tiltani mert egészségtelen ha ismerős fb-n. És letiltott. Hát na 😀 szerintem meg a csajszi egészségtelen, de hát ízlések és pofonok. Ennyit tudtam erre a kérdésre válasz gyanánt írni, az biztos hogy furcsa emberek vannak. Ráadásul én azt gondolom, így nem éri meg kapcsolatba lenni, mert én biztosan nem tudnám elviselni hogy valaki ennyire féltékeny legyen...

2022. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Igazad van. Ebben. Annak örülj, hogy nem a barátnőd tíltja hanem fura mód a többi illető akiknek írnál kérdést. Valamiért megriadnak a kérdésedről vagy félre értik. Ezen neked is el kellene gondolkodnod, hogy valamit rosszul indíthatsz el esetleg.
2022. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor itthon ragadatam a gyerkkel, nem dolgoztam a több mint 300 ismerősből akikre ráírtam csupán beszélgetés miatt random, senki nem akart beszélgetni. Az emberek csak akkor cseverésznek ha akar a masiktól valamit. Anelkül semmi kommunikáció nincs. Megtanulhattad volna ezt már az éltben, hogy senki nem hiszi el, hogy ne akarnál valamit kérni a másiktól. Senki nem gondolja azt, hogy csak egy olyan kérdesre kell válszólnia, hogy hogy vagy. Miért? Mert az jön le, hogy majd bitos akar valamit. Ennyi a magyarázat. Ezért nem kell face, mert ott csak az arcok számát gyűjtik az emberek, hogy kinek van több ismerőse, de a beszélgetésre nem szakitanak időt, mert azt minek is. Remélem érted a lényeget?
2022. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Utolsó, tényleg elég sokan el vannak szállva maguktól és kombinálnak. Ezért olyannak írni, kérdezni, akinek nem szoktál, rizikós, vagy síkhülye és azt hiszi mindenki a testét akarja vagy a pénzét, vagy egyáltalán nincs ideje, akkor csak reménykedni lehet hogy nem hitte az előzőeket, vagy normálisan válaszol előbb utóbb. Ezen kívül azt is szokták beképzelni maguknak, hogy azonnali válasz kell, mert ő fontos ember, őt azonnal akarják.

Nekem is volt pl mikor kovid volt itthon dolgoztam írtam sok embernek. De én amúgy régi jól bevált emberekkel szoktam minimálisan csetelni, néha néha hosszabban. Ja és soha de soha nem szoktam azonnal válaszolni... elköszönni, mentegetőzni... vagy írok vagy nem, ez nem személyes beszélgetés, hanem számomra olyan mint a rövid levelek.

2022. nov. 26. 11:44
 38/42 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el aki beleesik ebbe a hibába hogy ellenőrzi a másikat.

Nyilván neki sem jó valami, bizalmatlan és bizonytalan. Viszont ebben nem érdemes benne maradni senkinek.

2022. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Az viszont elgondolkodtató, hogy amikor csetel valaki egy másik nemuvel a közösségi oldalakon az miért jó? Nyilván egy darabig ártalmatlan, de az esetek nagy részében at fog fordulni flortte.a mai világban nem véletlen nem örülnek a párok ennek.
2022. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ilyenek voltak. Annyi, hogy teljesen hiába volt sokuknál. Gőzöm sincs, hogy mi volt az oka. Sok-sok nap elteltével ezeknek az embereknek írtam ismét, hogy köszönöm az addigi részvételt és töröltem őket. Legalább 250 ember volt. Pár hónap elteltével pár újra keresett és kértek persze valamit. Na ennyit a face-ről. Full érdek az egész. Vagy csupám a telefon használat helyett használják sokan. Ne vedd magadra ezt az egészet! ;)
2022. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!