Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok vagy inkább elköltöznétek?

Figyelt kérdés
Elég összetett a dolog, de megpróbálom összefoglalni azt ami a fejembe van.. Együtt élek a férjemmel és a kisfiunkkal vidéken. Úgy érzem viszont, hogy a férjemmel már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen, sokszor veszekszünk, és már szerelmesnek sem érzem magamat.. Szeretem, mert a gyerekem apja, de ennyi. Sokszor inkább már csak idegesít és ezt borzasztó megélni. Úgy érzem ezt a tipikus vidéki mentalitást tartja jónak, vagyis a nő a cseléd otthon, ő csináljon mindent, és még a gyerekkel se foglakozik túl sokat.. szereti, de sose fürdeti, pelenkáztatja, mindenből kivonja magát. És talán emiatt is, de nagyon elhidegültem tőle. A másik, hogy én szeretnék visszaköltözni nagyvárosba, úgy érzem ott több lehetőség lenne munkába visszatérni és a gyermekemnek is a jövőjét megalapozni. Sajnos a vidék iszonyatosan kezd leépülni, nem szeretném, ha itt kellene felnőnie a gyerekemnek. De a férjem kijelentette, hogy ő semmi áron nem költözik el innen. Ti mit tennétek a helyemben? Fogjam a gyereket és költözzek el városba ahogy én szeretném és úgy gondolom a gyerekem érdekét is ez szolgálja vagy várjak még és lássam meg, itt milyen jövő vár ránk? Attól félek, hogy itt normális munkahelyet sem fogok találni magamnak, szinte semmi lehetőség nincsen. Emellett azért az egyedül sem szeretnék megöregedni, milyen esélyem lenne új párt találni magamnak anyukaként? 26/N

2022. nov. 28. 12:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#18-19 Én (16-os) viszont veled ellentétben mintagyerek voltam.


Osztályelső voltam, két nyelvvizsgám lett és a kötelező öt helyett kilenc érettségim hobbiból (a középszintűek 90% fölött). Nem ittam 18 éves korom alatt alkoholt, nem cigiztem, nem ittam soha se kávét, se energiaitalt.


A hobbim (amit nem kellett találnom, mert volt), az olvasás másodikos korom óta. Ötödikben számoltam össze utoljára, addigra 300 könyvet olvastam el.


Szerintem nagyon nem mindegy, hogy hol járnak suliba a gyerekeid. De ettől az egésztől függetlenül a kérdező NEM EGY ÁLTALAD FELVÁZOLT HELYEN LAKIK. Hanem valami olyan faluban, ahol nincs infrastruktúra. És erre kérdezi, hogy otthagyhatja-e.


Biztos szuper, hogy neked tökéletes az életed és tudod a tutit, de ha valaki megkérdezi tőled, hogy 30 millióért mit vegyen A vagy B ingatlant, akkor nincs kisegítve azzal, ha mutatsz neki egy C-t, ami 200 millióba kerül.

2022. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
31%

20, hafigyeltél volna, a 18-as a férjéről beszél. Én meg leírtam, hogy férfi vagyok, a koromat is megadtam, hogy lásd, nem egy meggondolatlan, a közösségi oldalakon nevelkedő, minden ellen lázadó fiatal vagyok.

Ami a tanárokat illeti, kivonulni az utcára és tüntetni a pénzért, ráadásul a fiatal, forrófejű, a média által megtévesztett diákokat is belevonni ebbe ... a szemétség legalja.

A bogarakat, a természetet lesni nem a szüleim kényszerítettek. Érdekelt és ezért csináltam. Egy a sok közül: megjelöltem egy hangyát egy kis festékkel, aztán figyeltem, hogy visszajön-e és mennyi idő múlva. Heteken át lestem. Kiscsirkét neveltem, és próbáltam tanítani. A legtöbb tyúk ha utána kötöttem a játékautómat megőrült, és addig rohant, amig bírta. De egyet sikerült annyira megszelíditeni, hogy ha annak a lábához kötöttem a kisautót, peckesen sétált az udvaron, mintha azt mondta volna, idenézzetek, mit tudok. Százszor érdekesebb volt, mint bulizni vagy bandázni a többiekkel.

Akkor is voltak bulik, nem szerettem, nem jártam buliba, de hallottam a többiektől, és levontam a következtetést, hogy az nem az én világom, egy értelmetlen időtöltés.

Akkor még nem volt lehetőség telefonon olvasni, könyveken nőttem fel. Most már lenne rá lehetőségem, de veled ellentétben ismerem a különbséget a nyomtatott könyv, sajtó és az interneten fellelhető, a mai fiataloknak tetsző szemét között.

2022. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
35%
😂😂😂😂 Ok boomer. Ezek a mai fiatalok.... Ájj bezzeg én!
2022. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!