Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gyanús, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gyanús, ha a barátom találkozna kettesben egy olyan lánnyal, akit pár hónapja ismert meg röpi közben? A lány másik városban lakik, barátom pont abban a városban lesz pár napot, a lány hívta, hogy fussanak össze

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 13:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Én nem ismerem a lányt és nem hívott még engem, pedig én is tudnék menni abba a városba.

És a barátom nagyon jóképű, nyitott személyiség.

2022. dec. 13. 13:27
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem tetszene az ötlet az biztos. Mondd neki hogyha mindenképp szeretne ezzel a lánnyal találkozni, te is ott szeretnél lenni mert így bántana a dolog.

Bár azt se nagyon értem ha van barátnője, honnan az ötlet hogy kettesben talizzon egy másik csajjal?.

2022. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen, jogosan.
2022. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Röpdolgozat alatt hogyan lehet ismerkedni...? A tanár nem szólt rátok?
2022. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Röplabda
2022. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem zavarna, ha bonyolult lenne elintézni, hogy menjek. De mondjuk a férjemben is eléggé megbízom.


Ha nincs rá racionális indok, hogy miért ne menjek és nem akarja, akkor tuti zavarna. Hacsak nem jön a szülinapom, mert akkor biztos arra vesz ajándékot…

2022. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos, vagy jogos, mert nem tudjuk, hogy igazából van-e gond a kapcsolatban és hogyan kezelitek, leultok megbeszelni vagy a szőnyeg alá sepritek?

Ha az utóbbi akkor is igazából tök mindegy, mert nem bízol benne. Ami már megint egy negatívum egy párkapcsolatban ugyebár...

Tulajdonképpen nem a harmadik személy a bűnös, hanem ti ketten ha történne valami egyáltalán, mert lehet, hogy a lánynak van párja, akit szeret vagy pont nem a te pasid az esete.

A párod viselkedése ha ad okot bármiféle bizalom csökkenésére és nem változtatok rajta jöhet 20 lány és akármelyikükkel vagy az összesel megcsalhat ha mindkettő fél vevő rá természetesen.

2022. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem jogos. Miért ne futhatna össze egy barátjával ha amúgy is arra van dolga?
2022. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg amúgy is a városban lenne pár napot valami miatt, ahová te egyébként sem mentél volna akkor téged most minek kéne meghívni arra, hogy 1-2 órára összefutnak valahol.
2022. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Barátkozós típus a barátom az biztos. A lány részéről nem tudom mi lenne. Szingli.

Csak egy kicsit rossz érzés belegondolni. Nyugodtabb lennék, ha legalább bemutatná, hívna. Barátom szerintem nem igazán akar arra gondolni, hogy ez többet is jelenthet a lánynak, hanem le tudja azzal, hogy hát csak barátkozik, mi más.

2022. dec. 13. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!