Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gyanús, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gyanús, ha a barátom találkozna kettesben egy olyan lánnyal, akit pár hónapja ismert meg röpi közben? A lány másik városban lakik, barátom pont abban a városban lesz pár napot, a lány hívta, hogy fussanak össze

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 13:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a barátoddal kell megbeszélni, de ha eddig nem adott okot féltékenységre nem aggódnek és főleg nem nyagatnam, mert a másik nő karjába hajtott!

Ha netán észre vennéd, hogy más alkalommal, többször is taliznak és soha nem hív magával, vagy kezd elhanyagolni akkor lenne okod félni.

2022. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
(*hajtott=hajtod)
2022. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Tudna engem is hívni.

Szerintem az zavar, hogy én tudatosan odafigyelek vagy legalábbis próbálok hogy ne értsen félre az ellenkező nem, kerülöm az ilyesmi szitukat. Pl nem barátkozok fiúkkal.

Ő meg lányokkal igen és elég közvetlen módon és nem is gondol bele, hogy közel kerülhetnek.

2022. dec. 13. 20:00
 14/23 anonim ***** válasza:

Akkor te is ismerkedj, barátkozz fiúkkal, nem bosszú címszó alatt, hanem mert semmi nincs benne.

Úgy értve, hogy ha szereted a párod akkor hűséges vagy, egyedül akkor lépsz félre ha valami hiányzik.

A te párod lehet biztos az erzeseiben feléd és egyszerűen ilyen barátkozó fajta.

Azt kéne észrevenni, hogy attól, hogy a párod nem állt le a világ, ugyanúgy működik és kellene emberekkel találkozni, mert nem egészséges, hogy csak együtt vagytok és rá akarsz akaszkodni, mert te másképp gondolod vagy féltékeny vagy.

Ha meg akar csalni megfog, bármit tehetsz, ez a lényeg.

És hidd el ha meg akarna nem is tudnál róla, hogy taliznak.

2022. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
10: Nem is életszerű hogy több napos programja van ott ahová nem mentél volna és akkor elhív csak emiatt. A legtöbb helyen nincs szegregáció, majdnem mindenhol körbevesznek minket férfiak is, nők is normális ember nem kukáz le mindenkit csak mert kapcsolatban van. Ha meg nem is gondol rá hogy közel kerülhetnek akkor mi a baj.
2022. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk korábban én sem gondoltam, hogy ez baj lenne csak volt rá eset, hogy kicsit megszaporodtak a beszélgetések a másik féllel napi szintűre és jó volt húznia az agyát a csajnak. Amit belátott, hogy nem kellett volna. Mondjuk ez régebben volt, azóta nem volt ahhoz hasonló.
2022. dec. 13. 21:24
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Én szakítanék veled. Hogy hívják a barátodat? Írhatok nemi fb-n?
2022. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"... volt rá eset, hogy kicsit megszaporodtak a beszélgetések a másik féllel napi szintűre és jó volt húznia az agyát a csajnak."


Sz'al ez az okod bizalmatlanságra. Csak akkor nem értem miért hunytad be a szemed és elfelejtetted, most meg kinyitottad, hogy:" Hoppá ismét oda jutok?"


Ha nincs bizalom nem sok értelme van az egésznek, te döntsd el megéri-e őrlődni miatta...

2022. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ok.kössz


A korábbi válaszolóknak köszönöm a hozzászólásokat, még írjatok nyugodtan.

2022. dec. 13. 21:39
 20/23 A kérdező kommentje:
18-as nem neked ment az ok, kössz hanem 17-esnek
2022. dec. 13. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!