Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a párotok így viselkedne egy nővel?

Figyelt kérdés

Ráadásul az a nő nem is akárki, hanem előttem 1-2 hónappal majdnem összejöttek.

DE fontos, hogy a párom mondta ki végül, hogy nem akar éppen kapcsolatot, kicsit szabad akar lenni. Utána meg össze is vesztek, csak mostmár “nincs harag”.


Szóval: Egyrészt ha kicsit iszik a párom, látom, hogy nézi a nőt. Múltkor stírölte a seggét, legutóbb meg teljes egészében végigpáztázta, hosszan bámulta, szerintem már a csajnak is kellemetlen volt, és többen is észrevették.

Megáll vele a mosdó előtti sornál, hogy ne egyedül kelljen a nőnek ott várakoznia (szórakozóhely). (Oké ez lehet, hogy csak udvarias, nem tudom, segítsetek kérlek.)

Sokszor összemosolyognak(jó a párom valóban mosolygós, de én exekre nem szoktam folyamatosan mosolyogni.)

És azzal szórakozott vele a párom, hogy egymással szembe mennek, és mindig kilépett a nő elé, hogy ne tudjon elmenni, aztán nagy nevetések közt elköszöntek egymástól.


Kérlek mondjátok meg ha paranoiás vagyok, de azt is ha ez valóban nem oké.



2023. jan. 6. 00:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ittas ember őszinte, szokták mondani.
2023. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha piál,akkor levetkőzi a gátlásait. És előbukkan az igazi énje.
2023. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egyedülálló férfitól is illetlen viselkedés ez egy nővel szemben, akárkijéről is van szó.
2023. jan. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, igen. Nem vagyok egy házisárkány típus, de szakítanék az első ilyen alkalom után.

Te se hagyd magad ennyire megalázni. Mi az, hogy nézegeti? Ha olyan illemtudó szerinted, akkor miért nem rád van tekintettel? Mit illedelmeskedik mással? Te ezt tényleg elhiszed? És az alkohol miért mentség szerinted?

Sosem fogom megérteni, miért hagyják nők, hogy a pasijuk utolsó értéktelen rongyként bánjon velük.

2023. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy paranoiás! Engem is zavarna ez a viselkedés de nem sokáig mert gyorsan szakítanék vele. Szerintem ez megalázó, ne hagyd magad.
2023. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ne legyél buta, a pasid egyértelműen akar tőle valamit még.
2023. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!