Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol veszekedés közben elhangz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol veszekedés közben elhangzanak ezek, ott nincs már szeretet?

Figyelt kérdés
Elég temperamentumos párom van, sokat vitázunk. Én nem szoktam csúnyán beszélni, kiabálni sem, inkább passzívabb típus vagyok. Ő nagyon sok bántó dolgot hozzám vág mérgében, pl: te legalja, kis k.rv@, szerencsétlen, b*szájba magad, stb. Mond még valaki ilyenek a párjának?
2023. jan. 10. 20:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%

"Egyszerűen félek az egyedülléttől, hogy nem találok, nem érdemlek jobbat."

Elárulnád, hogy ez a szarkupac kapcsolat miben jobb az egyedüllétnél? Miért ennyire rossz az az állapot, amiben senki se aláz meg?

2023. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom… Jó érzés tartozni valakihez, vagyis jó lenne, ha valakinek fontos lennék.
2023. jan. 10. 21:08
 13/30 anonim ***** válasza:
97%
Igen,ha fontos lennél,de nem vagy az...
2023. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

"Jó érzés tartozni valakihez, vagyis jó lenne, ha valakinek fontos lennék."

De akkor miért vagy olyan kapcsolatban, amiben nem vagy és soha nem is leszel fontos? Amíg ilyen címeres f8szkalapokkal töltöd az életed, addig az esélyét se adod meg annak, hogy olyannal lehess aki szeret téged.. Nem tűnik fel? Első körben egy terapeutát keresnék a helyedben, ilyen rossz önképpel nem véletlen, hogy ilyen hulladék mellett kötöttél ki.

2023. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

#12:


Ez a pasi nem szerelmes beléd, nem kedvel és egyáltalán nem kedvel.

Ki kell rúgni minél előbb, inkább légy szingli mint egy ilyen "kapcsolatban" ahol mindent kapsz csak jót nem.

2023. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jó lenne nem ennyire beszarinak lenni.
2023. jan. 10. 21:39
 17/30 anonim ***** válasza:
94%

Ebben segíthet szakember helyes útra terelni, viszont te neked kell akarni és véghez vinni, neked kell megváltozni.

Mert kérdező ha te neked jó ebben a kapcsolatban nem mondható valamiben lenni, akkor még az őrangyalod sem menthet meg!

Mire vársz? Arra, hogy nem csak verbálisan, de fizikailag is elkezd bántalmazni, esetleg 2 gyerek után kapnál észbe?

Térj észhez míg nem késő.

2023. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
94%
Nála ez a szeretetnyelve? Mehetne a bús p*ba az "ilyen" durung...
2023. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem ütött még meg? Nem szorongatott meg, vagy rúgott beléd, köpött le? Csak elhallgatod? Sajnos minden szavakkal kezdődik.
2023. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk ha nekem napi 3 órát bizonygatja hogy biztos megcsalom, mert az exei is megcsalták, és ha ránézek valakire aki szembejön akkor faszizok, ez végülis lekurvzásnak felel meg. Csak ráadásul úgy adja elő hogy még csak fel se vállalja a tettét, mert konkrétan nem mondja ki.

Eleinte szépen próbálom meggyőzni hogy dehát te vagy az Isten, nézd már de szépséges vagy, utána elfogy a türelmem és azt mondom neki szerencsétlen hülye blabla. Én szeretem, épp azért mondom hogy szerencsétlen hülye, mert nagyon rossz lenne ha addig hergelné magát míg szakít a saját agybaja miatt.

Ezt amúgy csak akkor csinálja ha pénzveszteség éri, és rossz a kedve.

Máskor normális.

2023. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!