Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol veszekedés közben elhangz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol veszekedés közben elhangzanak ezek, ott nincs már szeretet?

Figyelt kérdés
Elég temperamentumos párom van, sokat vitázunk. Én nem szoktam csúnyán beszélni, kiabálni sem, inkább passzívabb típus vagyok. Ő nagyon sok bántó dolgot hozzám vág mérgében, pl: te legalja, kis k.rv@, szerencsétlen, b*szájba magad, stb. Mond még valaki ilyenek a párjának?
2023. jan. 10. 20:47
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Megütni nem, de többször megszorongatott már vita közben.

Biztosan velem sem könnyű, nekem is vannak rossz tulajdonságaim. De úgy érzem szeretettel egy csomó apró dolgoz el lehetne simítani, ami nálunk viszont veszekedésbe torkollik.

2023. jan. 11. 07:26
 22/30 anonim ***** válasza:
69%

"Teljesen átlagos kinézetű. És pénzzel sincs tele…."

Külseje miatt frusztrált, anyagiak miatt pláne. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, hogy aki nagyra tartaná magát úgy érzi többre hivatott de sehol se tart iszonyú agresszív, vagy passzív agresszív, és önti magából a szart.

Vagyis, Mo fele pasija kb.

Könnyen kaphatsz ugyanilyen rosszat. De be lehet kockáztatni.

2023. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami…. Mindig hangoztatja, hogy milyen magas lovon ülök, amiért diplomám van és jobban keresek, mint ő. Pedig ez nem így van; mikor összejöttünk is tisztában voltam ezekkel, nem árult zsákbamacskát…
2023. jan. 11. 08:08
 24/30 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos a diplomás pasik nagy része már lelépett az országból. Nők többen itt maradtak.
2023. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos, hogy diplomája legyen. Legyen elégedett a munkájával, vagy legalább legyenek céljai vagy tervei, hogy hova szeretne eljutni.
2023. jan. 11. 08:23
 26/30 anonim ***** válasza:
17%

Nekem se fontos egyáltalán, sőt. Csak az hogy tőlük több bántás jön emiatt.

Mondjuk elhiszi hogy neked nem fontos a diploma, de aztán minden kis apró vitánál beugrik neki hogy most akkor neki felül kell kerekednie mert ő nem diplomás. De amúgy a diplomásoktól is jöhet bántás ha mondjuk hasonlítgatja ki hol végzett mit dolgozik. A munkájukkal kevesen elégedettek. De ha legalább stabil baráti köre van ahol megbecsülik, plusz rokonai között megbecsült, akkor nem annyira frusztrálja az egész.

2023. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem temperamentumos a párod, hanem egy irdatlan nagy f...rok - és most nagyon szépen fejeztem ki magam.
2023. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

De maradj csak vele, nem baj, addig sem bánt majd mást.


Mondjuk én a második ilyennél kidobtam volna a fenébe, de neked nincs önbecsülésed.

2023. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy ennél a sutyeráknál még egy macskától is ezerszer több szeretetet kapsz ;)
2023. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is hangzottak el hasonlóak és még rondábbak is,de mindezek ellenére mi imádjuk egymást úgy igazán,csak mindketten rendkívül temperamentumosak vagyunk és meggondolatlanok. Veszekedés után fél órával már meg is beszéltük a dolgokat és utána minden oké egy jó ideig. Néha jó kimondani, hogy egy b*dös b*nkó,amikor tényleg úgy viselkedik én meg vagyok a h*lye p*csa...ha szép

,ha nem kiadjuk aztán megbeszéljük és egyikőnk sem veszi magára,amit dühében kapott a másiktól. Amúgy ő a másik felem és ő is így van ezzel,mert nem egyszer mondta már.

Nálatok viszont úgy látom, hogy már kihűlt ez a kapcsolat és az ,hogy megszorongatott az egyáltalán nem oké...akármilyen heves is és akármennyire is rondákat mond,azért ne szorongasson már meg...nem bánthat,főleg meg nem fizikailag.

2023. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!