Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sajnos rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sajnos rettenetesen rosszul bánik velem néha, és ebből elegem lett, azt mondtam neki, ha nem tud normális lenni, akkor ne is jöjjön haza, mert én ezt így em folytatom tovább, jól tettem?

Figyelt kérdés
Néha kenyérre lehet kenni,néha a hátamon felálla nemlétező szőr is. Tudom,hogy nem fog haza jönni,én meg már most rosszul vagyok, hogy mi lesz velem nélküle, mi lesz, ha valami nőhöz megy, de ez így nem mehet tovább,nem bírom, ahogynéha vislkedik. Mit tegyek? Mi a helyes?
2010. okt. 2. 23:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha a tiéd a ház, jogod van kidobni, kicseréltetni a zárat, vagy eladni és menni.
2010. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
És ez ilyen könnyű lenne?
2010. okt. 3. 00:44
 23/34 anonim ***** válasza:
Volt, aki megtette. Ha semmi tulajdonjoga a házban, beengedni sem vagy köteles.
2010. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Megtenném, ha durva lenne, ha utálnám, ha félnék tőle.

De ő nem ilyen.

Egyszerűen csak mocsok a szája velem szemben, bizonyos időszakonként.

Máskor a tenyerén hordoz.

ÉS nem is örökre szeretném innen elpaterolni,csakhogy vegye észre, hogy így el fog veszíteni,mert ha nem változtat a viselkedésén,akkor eljön az az idő is, hogy emiatt megutálom.

2010. okt. 3. 00:54
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fizikailag lehet bántalmazni valakit.
2010. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Egyébként a verés is ilyen ciklikusan működik. [link] 43. oldal
2010. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

NEM VER ENGEM!


Soha nem emelt rám kezet.

2010. okt. 3. 01:18
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, lehet bántalmazni valakit anélkül is, hogy hozzáérnél.
2010. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és mióta ilyen?
2010. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%
Én elvált, fiatal nő vagyok, pici gyerekkel.És nem bántam meg. Anno az én férjem is így beszélt velem.És elég lett. A verbális agressziót ugyan a kicsi gyerek nem érti, de a hangsúlyokból tudja, hogy baj van. És ilyen környezetben, ahol anya f*szszopó, r*banc, nincsenek lelkiekben biztonságban. Neked, mint anyának, a gyerekeid legyenek az elsők!Pasit meg úgyis találsz, másodszorra remélhetőleg rendeset, aki tisztel!
2010. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!