Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sajnos rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sajnos rettenetesen rosszul bánik velem néha, és ebből elegem lett, azt mondtam neki, ha nem tud normális lenni, akkor ne is jöjjön haza, mert én ezt így em folytatom tovább, jól tettem?

Figyelt kérdés
Néha kenyérre lehet kenni,néha a hátamon felálla nemlétező szőr is. Tudom,hogy nem fog haza jönni,én meg már most rosszul vagyok, hogy mi lesz velem nélküle, mi lesz, ha valami nőhöz megy, de ez így nem mehet tovább,nem bírom, ahogynéha vislkedik. Mit tegyek? Mi a helyes?
2010. okt. 2. 23:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%
A nők szeretik az ilyen férfiakat. A férfi elérte már, hogy nélküle ne tudj élni (írtad is). Az ilyen férfiak hamar odaláncolják mgukhoz a nőt, kiveszik a baráti, majd a családi köréből és csak ő lesz a nő életében. Ergo a nő nem több egy kutyánál. És ami a poén, hogy visszavágynak az ilyen férfihoz, mivel csak ő van neki. Ne panaszkodj!
2010. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
évekig volt egy párom, aki sztem párszor megcsalt, elhitette velem, hogy csak őneki kellhetek.. se kedves se figyelmes nem volt igazán csak néha néha... de szerettem... sokszor besokalltam, sokszor elküldtem, utáltam már a végén... de vettem egy hatalmas levegőt és szakítottam vele... majdnem egy éve nem láttam... ez volt az egyetlen megoldás... menekülni!!! És nem bántam meg, sőőt... de tudom, hogy ha most itt lenne, nem tudnék nemet mondani neki... viszont iszonyat büszke vagyok és voltam magamra, amiért megettem mert azóta nincs agyalás, kétely, nincs átsírt éjszaka... csak jóó érzés maradt bennem!!!
2010. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
egy buta pcsa vagy!!! azt hiszed ha ráíjesztesz majd megváltozik????? Nemcsak buta de naív is!!! Ha elérted nála, hogy szrba se vegyen, mégis mit vársz!? Gondja van... ha most rajtad tölti ki, ratad is fogja!!!!
2010. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 skelton ***** válasza:
én egyáltalán nem tudnék egy nőnek rosszat mondani, hál istennek a lelkiismeretem nem engedi. :)
2010. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!