Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sajnos rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sajnos rettenetesen rosszul bánik velem néha, és ebből elegem lett, azt mondtam neki, ha nem tud normális lenni, akkor ne is jöjjön haza, mert én ezt így em folytatom tovább, jól tettem?

Figyelt kérdés
Néha kenyérre lehet kenni,néha a hátamon felálla nemlétező szőr is. Tudom,hogy nem fog haza jönni,én meg már most rosszul vagyok, hogy mi lesz velem nélküle, mi lesz, ha valami nőhöz megy, de ez így nem mehet tovább,nem bírom, ahogynéha vislkedik. Mit tegyek? Mi a helyes?
2010. okt. 2. 23:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mindenkivel így beszél???
2010. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy így tönkre teszi csak a gyerekeket. Ha meg beteg akkor menjen orvoshoz, esetleg változtasson az élet módján, de ne legyen ilyen....
2010. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
És ha te mennél?
2010. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

nem beszél mindenkivel így. Csak a "szeretteivel" úgymond.


olyan,mintha két énje lenne.

Az egyik,akit szeretek, a másik meg ez az állat.

2010. okt. 3. 00:00
 15/34 anonim ***** válasza:
Miért szokta mondani neked, hogy kuss.olj meg fogd be?
2010. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

23.59 enyém a ház

miért szokta azt mondani? Mert nem az a fajta vagyok, aki hódol a férje akaratának. nagyon nagyon egyformák vagyunk, és két dudás egy csárdába....mindenesetre fáj a lelkem miatta nagyon,de ez nem mehet így tovább.

2010. okt. 3. 00:10
 17/34 anonim ***** válasza:
Egy példát tudnál írni...?
2010. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Vannak férfi és női szerepek,uh néha nem ártana be hódolni az akaratának.Nálunk a bnőm tanul én dolgozom,de mégis elvárná,hogy én takarítsak meg mosogassak,rendet rakjak.Ez persze nem fog megtörténni,mégis minden nap ezzel idegesít,uh minden nap ez megy egészen addig,amíg ki nem dobom a hisztiével együtt.

Előtte egy néni takarított nálam fillérekért,de elküldtem,mert,hogy ő majd mindent megcsinál,persze...

2010. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

egy példát?


Ő: Mért van ott az a konnektor?

Én: Mert a villanyszerelő odatette.

Ő: De minek?4 Ki a f*sznak kell oda, annak nincs semmi értelme?

Én: Mit tudjam én, én tehetek róla, menj és kérdezz meg tőle.

Ő: Biztos ez is a te h*lye agyszüleményed volt, hogy arra a normálatran helyre konnektor kell.

Fel nem fogom, hogy lehet valaki ilyen hülye.

Én: Jó lenne ha normálisan beszélnél, tudnám értékelni.

Ő: ne dumáljál nem mindegy neked hogy beszélek?! úgy beszélek ahogy akarok. ha nem tetszik menjél a kis f*sz*pó barátodhoz, azt sírd ki magad neki.

Én: megint állat vagy:

Ő kussoljál r*banc


Majd másnap bújik, hogy ne haragudjak,nem akart bántani, rosszul is érzi magát emiatt,de ha elborul az agya....

2010. okt. 3. 00:28
 20/34 A kérdező kommentje:
ja és nincs semmilyen f*sz*pó barát, még csak okot sem adtam a féltékenykedésre
2010. okt. 3. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!