Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nem lehet jó a másiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem lehet jó a másiknak?

Figyelt kérdés

Elvagyunk, szinte együtt élünk, bulizunk, szépek vagyunk, társaságokba, rokonokhoz járunk, ganulunk dolgozunk, a szex mindig van, és jó, vendégek jönnek, mennek, élünk, haladunk, fejlődünk.

És a másik kiszáll pár év múlva az egészből.

Soha nem tudom meg mi a bajuk.

Mi lehet ebben baj? Mi nem jó?



2023. jan. 19. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a szerelem, vagy csak szerinted voltatok el olyan jól, ő nem úgy érezte.
2023. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs házassági szándék pl
2023. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltatok el olyan jól mégsem ezek szerint. A bulizni járás, társaságba járás, rokonokhoz járás szolgálhatja a jó látszat fenntartását, a szex pedig lehet azért volt csak rendszeres, mert ezzel akart megtartani.

Lehet, hogy nem jelezte neked semmilyen módon, hogy probléma van, vagy csak te nem vetted észre, mert túl tapintatos volt, vagy épp ellenkezőleg, annyira kiborult, hogy hisztinek tudtad be.

Nem tudom mennyit veszekedtetek, milyen volt köztetek a kommunikáció, pedig ez nagyon fontos része szerintem ennek a problémának.

2023. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez volt a baj, egymast nem tudtatok elviselni csak tarsasgban, de kettesben soha.
2023. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Te férfi vagy vagy nő?
2023. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Soha semmi baj nem volt. Kettesben is elvagyunk, röhögünk is, lelkizünk, haladunk is.

Nincs egyszerűen egy olyan pont ami a másiknak ne lett volna jó.

Elvagyunk mindenhol mindenkivel egymással is.

Nincsenek problémák. Nincs semmi ok kilépni se.

2023. jan. 19. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elhallgatta előled akkor.
2023. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Es ilyen esetekben mit hallgatnak el?

Vagy jó kapcsolatokból (amiben vannak az emberek normál esetben, ezért van maga a kapcsolat is)miért lépnek ki.

2023. jan. 19. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt hiszik jobbra fordul a helyzet, várnak, vagy nem mernek szólni, gyávák.
2023. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Valami hiányzik a másiknak. Talán mondta is, csak elsiklottál fölötte, nem gondoltad hogy neki fontos valami, ami neked nem. Egyébként a leírásodból is az jön át, hogy felszínes módon nézed a világot. Lehet, hogy én tévedek, de nekem nagyon furcsa, hogy egy egymondatos hosszú felsorolásban össze is tudtad foglalni az összes pozitívumot egy többéves kapcsolatról.
2023. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!