Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nem lehet jó a másiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem lehet jó a másiknak?

Figyelt kérdés

Elvagyunk, szinte együtt élünk, bulizunk, szépek vagyunk, társaságokba, rokonokhoz járunk, ganulunk dolgozunk, a szex mindig van, és jó, vendégek jönnek, mennek, élünk, haladunk, fejlődünk.

És a másik kiszáll pár év múlva az egészből.

Soha nem tudom meg mi a bajuk.

Mi lehet ebben baj? Mi nem jó?



2023. jan. 19. 09:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam el tud mindenki képzelni egy jól működő, harmonikus kapcsolatot.

Egyszóval is le lehet ezt írni.

2023. jan. 19. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nem latod hogy ez nem volt harmonikus es jol mukodo ha szakítottak veled?

De meg ha igaz is, hogy szuper volt minden is, akkor abban az esetben max azt tudom elképzelni, hogy a pasid tálalt valami extras ultra brutal gyonyoru not akivel kialakult valami es elhagyott miatta.

De inkabb azt feltetelezem a pasi valamitol szenvedett a kapcsolatban amit eszre sem vettel.

2023. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De azért van eleve a kapcsolat mert jó. Nem másért. Nem támogatói érdek.
2023. jan. 19. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!