Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem való nekem a párkapcsolat ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem a párkapcsolat ?

Figyelt kérdés

Sokáig azt gondoltam hogy a lányokban van a hiba, de rájöttem hogy nem, bennem van igazából a hiba.

Vagy csak lehet nem tudok azonosulni a lányok mentalitásával...


Konkrétan nem bírom sokáig ha bárki sokáig tartózkodik az intimszférámban. Lehet bármilyen jó nő, nem. Nem megy valamiért. Zokszó nélkül kizárok bárkit az életemből, nem érdekel mit érez a másik, de ez a lányokra különösen igaz.


Nem bírom elviselni egyrészt a női hisztit, a picsogást sírást mert felidegesít. Nem bírom azt se ha bedurcizik (ergo így akar manipulálni).


Legutóbbi eset például. Összevesztünk a lánnyal, és akkor megpróbált féltékennyé tenni azzal, hogy mondta elmegy bulizni, lehet be is pasizik.


Mondom menjél. Erre neki áll bőgni hogy én egy utolsó szemét vagyok, mert csak kihasználtam meg egyebek. WTF ??


Tehát azt veszem észre hogy külön nyelvet beszélünk a lányokkal.


Nem bírom azt ha valaki nem egyenes, játszmázik, manipulálni próbál. Elvárja hogy furikázzam shoppingolni vagy mi a bánat, meg "barinőkhöz". MINDEN ok nélkül besértődik, játsza a sértettet...


Nem vagyok se biszex se meleg, de férfival egyenesek vagyunk. Tehát ha valami van akkor elmondjuk, vagy leboxoljuk egymással azt kész.


Mondjuk hozzáteszem az is érdekes hogy tényleg minden gond nélkül túl lépek bárkin, mindegy ki az meg hogy mi volt előtte, ezen már gondolkodtam hogy miért lehet, de szerintem jobb is így.


Tehát szerintetek tényleg nem való nekem parkapcsolat illetőleg nagyon magamnak való lehetek ?


2023. jan. 19. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Autista vagy?
2023. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes módon mégis mindig a hisztis nők mellett köttök ki. Én az a fajta nő vagyok, aki ”egyenes, nem játszmázik vagy manipulálni próbál”, ezt le is szoktam szögezni az elején, mégis sokszor a pasik ugyanúgy nem mondják, ha valami bajuk van, hanem eldobják a kapcsolatot és mennek a következőre. Az emberek többsége nem képes kommunikálni. Ráadásul én nem is furikáztatom magam, mert van autóm, az ilyen nőket mégsem becsülik meg. A férfiak azt szeretik, ha a nőnek semmije nincs és uralkodhatnak rajta. Hiába mondod, hogy neked nem ez kell, mégis ilyen nőkkel voltál.
2023. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja. Az elején adja az ártatlan bárányt, aztán kiderül a valódi énje. Nem kell rá sokat várni... báránybőrbe bújt farkas némelyik.


Most te is behisztiztél, mert itt mentegeted magad. Na mindegy, szóra sem érdemes :D


Nem vagyok autista.

2023. jan. 19. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Na, ott lehet a gond nálad, hogy te hisztinek veszed azt, ha valaki nem ért veled egyet valamiben, vagy ha olyat mond, ami neked nem tetszik🤣
2023. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

"Érdekes módon mégis mindig a hisztis nők mellett köttök ki."

Mert annak elég bszható a külseje számukra.Na meg lehet hajlandó mindig szopni. Ez nagy elvárás ám a pasik részéről.

"Hiába mondod, hogy neked nem ez kell, mégis ilyen nőkkel voltál."

Persze, mert így tud min hisztizni a nőkkel kapcsolatban a kérdező.

2023. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérem a feminizmusba szenvedő női egyedeket, vagy a kérdéssel kapcsolatba írjatok, vagy böngésszetek más kérdést.
2023. jan. 19. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Mi a kérdés amúgy?
2023. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

#6

Véleményt kértél, véleményt kaptál. Ha valami olyat mond valaki, ami neked nem tetszik, attól nem a másik lesz hisztis. Elég gyerekes ez a másikra mutogatás, mikor te magad írtad, hogy benned lehet a hiba.

2023. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Így van, neked nem való párkapcsolat.
2023. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy ez csak a szokásos incel hiszti, amikor győzködi magát, hogy miért is jobb neki nő nélkül!😂

Ne vegyétek komolyan.

2023. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!