Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem az apukákhoz szól: M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem az apukákhoz szól: Mennyire zavar titeket, hogy a test megváltozik szülés után?

Figyelt kérdés
Marad egy kis felesleg, esetleg csíkok, szélesebb csípő stb. Van, akinek a hasán nagyon meglátszódik.

2023. jan. 21. 14:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
84%

"Nézd, én sem vártam el a feleségemtől, hogy pár hónappal szülés után úgy nézzen ki, mint előtte, mégis képes volt rá.



Ne csinálj úgy, mintha rajtad kívül nem szült volna több millió nő."


22 vagyok, sosem szültem és így nulla tapasztalattal is tudom, hogy a várandósság rohadtul megviseli a női testet, mivel egy emberi lény fejlődik benne, ezt ne legyen már bonyolult felfogni.

Te férfiként ezzel kapcsolatban semmit nem várhatsz el, csak miután 9 hónapig valami a te testedből élt aztán 10centire kitágultál, szétszakadtál, és 3-4kg valamit kituszkoltak az alapbol kb 1-1,5 centis lyukadon, utána elvárhatsz ami csak jól esik.

És te ezek után sajnálsz bármilyen hizlalót a feleségedtől, minta férj vagy.

2023. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Amúgy 10-15 kg teljesen normális. Nem csak a baba 3 kilója miatt van az, hanem több minden hozzájön. Pl. Magzatvíz, 1,5x több vér kering a szervezetben, vizesedés stb...


Amúgy csak 5 kg plusz van még rajtam, nem 30 kg, mint amit többen gondoltak. Egyszerűen csak érdekelt a véleményetek. Jó néhány elég szomorú...

2023. jan. 21. 16:54
 23/43 anonim ***** válasza:
12%
Nem 10-15 kilóról volt szó, hanem 10-15 kiló PLUSZRÓL. Gyerek és magzatvíz nélkül, szülés után.
2023. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Bocsi, akkor azt félreértettem.
2023. jan. 21. 17:11
 25/43 anonim ***** válasza:
0%

#19

Legalább azoknak kellenek, persze érdekből ott is. Ha nigger kell akkor lehet menni amcsiba vagy afrikába, biztos szívesen adnak 1-2 nemi betegséget. Na meg persze büdösek mint az állat én a közelemben nem tudok megtűrni egyet sem.

2023. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok még apuka, de ettől függetlenül még lehet véleményem.

Azt gondolom, hogy aki nem hajlandó elfogadni, hogy egy szülés bizony megviseli a nő testét, az ne vállaljon gyereket. Sok olyan nő van, aki szintén nem szeretne. Ha meg mégis akarna, akkor meg ideje lenne felnőni. Az élet része, hogy a test bizony változik.

2023. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
97%
Na a stria miatt még senki nem hisztizett? Pedig amiatt is képesek sokan. Pedig arról aztán tényleg nem tehet senki. Na meg a narancsbőr, ami alapból is megtalálható kisebb-nagyobb mértékben a női testen. A csípőcsont se fog vissza alakulni, sőt valakinek a lábmérete is megnő. Ez ilyen.
2023. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%
A másik oldalra fordítanám a kérdést. Hányan vagyunk, akinek a férje az évek alatt felszedett 5-10-20 kilót? A jó kaják, az egész napos munka után örül ha hazajön a családhoz.. én ettől még ugyanúgy szeretem.
2023. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
14%

Mielott barki azzal jonne,hogy a ketto nem ugyanaz, de ha a pali kapja fel azt a plus 20kg-t akkor az neked tetsik? Jol van az ugy? Ugyanugy kivanod?


Nokent es anyament mondom,hogy hiaba jottok a felszinesseggel, hiaba szeretem a parom ha keptelen vagyok ot megkivanni, es ha o 75 kg volt mikor megismerkedtunk es en ot valasztottam a 100kg-s ferfi helyett akkor hiaba szeretem ha nekem az a testalkat soha nem fog bejonni.


Es akkor meg nem is beszeltunk arrol,hogy nem is a sullyal van a baj, hanem hogy 0 intimitas van az emberek kozott sokszor, es akkor meg meg sem szuletett a gyerek, utana meg azert nincs. Persze, lehet fogni erre ez arra,de amikor mar honapok ota csak az anyat kapja beloled a parod akkor nem kell csodalkozni,hogy el megy a kedve tole. Senki nem akar csak anya vagy csak apa lenni.

2023. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
3%
Erre van a rosszlanyok pont hú. Jó sok sztorit hallottam csajoktól onnan
2023. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!