Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem az apukákhoz szól: M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem az apukákhoz szól: Mennyire zavar titeket, hogy a test megváltozik szülés után?

Figyelt kérdés
Marad egy kis felesleg, esetleg csíkok, szélesebb csípő stb. Van, akinek a hasán nagyon meglátszódik.

2023. jan. 21. 14:41
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
21%

34-es vagyok.


Remek, ha tokeletes a kapcsolatod, az sem ha nem vagy dagadt, amugy igen csak onnan vettem amiket irtal, nem szereti a kis melleket stb. Akkor te haj nelkul hol tetszenel neki?


Valamint, tudod van olyan szerencses genetikam hogy ebben az eletben a 25 evem alatt egyszer sem volt egy kg felesleg sem rajtam, undorodnek is magamtol. Es meg a csontjaimnak sem kell csorogniuk ahhoz hogy egeszsegesen hajnelkuli, szep testalkatu no legyek.


Amugy, igen, ahogy en sem vonzodnek ahhoz ha a hajas hasat kellene neznem szex kozben, ugy o sem vonzodna ahhoz ha a narancsboros, formatlan, logo fenekemet kellene latnia, az eddigi pihe puha formas, keres fenek helyett.


Azt pedig szerintem senki nem allitotta,hogy barkit is meg kellene csalni, csak meg kellene tanulni ertelmezni a masik mondanivalojat.

Nincs olyan ember akinek tetszik egy ember aki teljesen maskepp nez ki,mint amikor megismerted/mint ami izgat teged. Tehat ha nincs vagy akkor mi van? Semmi, hiaba a szerelem, szeretet, tisztelet es a sok belefektetett energia, ha nincs vagy akkor hello van. Nem megcsalni kell, de nem is tudnek olyan emberrel egyutt elni akitol mar akkor undorodom ha a kozelemben jon, vagy aki csinalhat barmit de keptelen vagyok akarni tole barmit is. Erre jottel te azzal, hogy a te parod mennyire kda van a hajas testedert, egeszsegetekre, de eleve az colt a tema hogy a megvaltozott test tetszik-e az embernek, nem a mar eleve hajas tested ami az evek alatt ugyanolyan maradt.

2023. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondtad értelmeznem kéne a másik mondani valóját. Akkor kérlek áruld el te melyik mondatomból szűrted le, hogy hájas a testem? 😂😂😂😂😂 Marha ostoba vagy már ne is haragudj 😂😂 Kár a szóért. Mert marhára nem érted miről beszélek. További szép életet neked 😊
2023. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Minden belefér, egy kicsit bizonyos dolgok még szexik is lehetnek.

Az én páromnak lett egy pici pocija, de az még izgat is engem.

Viszont plusz 25-30 kiló, az már a gáz kategória. Az már nehezen fér bele.

2023. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!