Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem az apukákhoz szól: M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem az apukákhoz szól: Mennyire zavar titeket, hogy a test megváltozik szülés után?

Figyelt kérdés
Marad egy kis felesleg, esetleg csíkok, szélesebb csípő stb. Van, akinek a hasán nagyon meglátszódik.

2023. jan. 21. 14:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
36%
Mi a férjemmel együtt híztunk a terhesség alatt. A szülés után én visszafogytam, ő nem. Igen, 1-2 helyen átalakultam, de ez nem zavart. Az zavart, hogy a férjem nemhogy nem fogyott vissza, hanem még gyarapította a súlyát. Igen, megcsalatm. Majd elváltam, de nemcsak az alakja volt ami megváltozott benne!
2023. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
58%
A nők szülnek... Az én testem egyáltalán nem változott meg. Amúgy meg ha az enyém is változna, az is egy normális folyamat lenne. Vagy szerinted a szülés egy betegség, mint a lepra, amitől a tested egészségtelen lesz? O.o
2023. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem aki meg akarja csalni a párját vagy szeretőt akar tartani, az akkor is fog ha a felesége visszanyeri a régi alakját. Erről ennyit. Nekem sosem tetszettek például az izmos pasik, sőt kifejezetten taszítónak tartom. Undorodom a kockás hastól. Mindig a picit pocakosabb pasik tetszettek. És a párom is a husisabb nőket szereti. Nem a lapos hasat 0 melleket. Ő is undoritónak tartja ha egy nő izmos vagy vékony. De ugye mindenki amilyen párt talál magának.

Valószínűleg ha a párom a külsőm miatt volna velem, és ezt tudnám.. Akkor én is edzenék mint az állat hogy el ne veszítsem. Bocs de aki a személyiséged miatt szeret azt nem érdekli ha felszedtél 😄😄😄 Én ugyanúgy kívánom a párom +20 kilóval. Mert ugyanaz a férfi mint 80 kilóval volt. És ugyanolyan minden. Az a baj, hogy a nagytöbbséget a látvány izgatja fel. Nem az, hogy úr isten itt az a férfi/nő aki a tenyerén hordoz, aki imád, aki velem szeretné leélni az életét, aki csak engem akar és senki mást. Erre senki nem indul be? Annyira felszínes világ.

2023. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
68%

Mar ne haragudj, de az agyban nem arra izgul fel az ember hogy valaki a tenyeten hordozza ot, igen, nagyon is szamit a hetkoznapokban de nem az agyban.

Valamint lehet hogy nektek az jon be, nekunk meg pont az jon be, magamon is es a paromon is ha nincs zsirreteg a testunkon. 50 kg-rol 58-ra hiztam, egy honappal kesobb es azota is 52 kg vagyok. Van szep mellem, szeles csipom,fenekem, hosszu labaim es nincs 2 reteg szamomra undorito reteg a hasamon, es meg csak tennem se kellett erte. Nem mindenkinek kell ehez koplalni es edzeni hogy fullosan nezzen ki, de ha nem lenne genetikai adottsagom ez, akkor tennek erte de akkor is magamert es nem masert, tehat hiaba hiszed azt hogy a vekonysag 0 mellel jar, es hogy a vekonysag undorito, megis szinte mindenki inkabb ezt valasztja es azokat csaljak akik elhiszik hogy jol neznek ki annyi felesleggel. Azert en megerdeklodnel a paromtol,hogy ha nem lenne nagyobb melled,feneked de ugyanolyan mertekben lenne rajtad a zsirreteg akkor is tetszenel neki? Te magad mondtad hogy nem szereti a kis melleket, akkor te meg miatta vagy dagadt? 😂

2023. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Ywerd ***** válasza:
90%

Engem egyáltalán nem zavart. Sőt. Imádtam hogy megnőtt a melle, feneke,lett aranyos pocakja. Tiszteltem azért, hogy meghozta azt az áldozatot hogy gyermeket szült.

A gyógyulás után a szex is jobb lett ,hajjaj...


De pár dolog a férfiaknak akik elvárásokat fogalmaznak meg a frissen szült anyukákkal kapcsolatban, szóval faszikáim,ti is figyeljetek az alakotokra miközben:

- az átélt fizikai,lelki trauma után fáj odalent

- bizonyos testhelyzetben nem birtok megmaradni

- alvási fazisotok teljesen megváltozik,ha felébred a gyerek ,kelni kell, akkor alszatok mikor a gyerek

- vágjatok jó pofát hogy a rokonok jönnek ,ha akarjátok ha nem

- hallgassatok egy csomó életszerűtlen hülyeséget," tuti tippet"

- az új helyzetben segítségre a párotoktól aki a " családért dolgozik" , valójában menekül otthonról,nem számíthattok

- keljetek fel a gyerekhez éjszakánként, miközben a másik alszik,nem segít,mert neki reggel " dolgozni kell "

Szerintem egy ilyen helyzetben pont nem a súly a legfontosabb.


Tisztelet a kivételnek, azoknak a ferfitársaimnak akikre a fentiek nem jellemzők.

2023. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
7%

"De ha te magát a személyiséget szereted, azt hogy mindent megtudtok beszélni, hogy eltudtok viccelődni, hogy értitek egymást szavak nélkül is. Akkor kurvára nem fog érdekelni, hogy úr isten van rajta felesleg."


Főleg ha van mellette egy jótestű szeretőd. :)

2023. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
64%
Ki mondta, hogy dagadt vagyok? Azért mert nem zörögnek a csontjaim? 🤭😄 Nem miatta lettem "dagadt". A te szavaiddal élve. Hanem mert mindíg is husis voltam.. És ő így fogadott el, így szeretett meg. Volt, hogy diétázni kezdtem, szegénykém nem bírta nézni ahogy zabpelyhen és csibemellen élek. Mindig morgott, hogy egyek már rendesen, ne mint a kiscica. Ha lefogynék is tetszenék neki, mert attól még ugyanúgy én volnék. De köszi szépen, jól érzem magam a bőrömben. Tudja jól, hogy egyetlen egyszer csal meg, és mehet amerre lát. De megse fordulna a fejében. Ismerem őt mint a tenyeremet. És soha nem tenné kockára a tökéletes kapcsolatunkat 😄. Én sem tudnék soha szeretőt tartani. Undorito gerinctelen dolognak tartom. Ha valami nem megy ki kell belőle lépni. És ennyi. Utána kezdeni újat valaki mással. Aki pedig a párja mellett szeretőt tart az egy féreg. Pont. Gyávák odaállni a kedvesük elé és közölni, hogy mi nem működik. 😉 Lepontozgathattok, marhára leszarom. Az igazság néha fáj elhiszem 😄🤭 Ha szar a kapcsolatod, mert a párod nem tud rád nézni plusz pár kilóval rossz lehet no 😄😂
2023. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
51%
Erőltetett ez a sok nevetgélés. Gondolom te is érzed, hogy hazudsz magadnak.
2023. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%
Nem a sulyvaltozas aggaszto, azt kordaban lehet tartani, de a test megvaltozik es minel tobb gyerek, annal jobban. Pl asszimetrikua lesz a mell, mert egyikbol jobban szopott a gyerek, ossze is szottyadnak a mellek picit, puhabbak lesznek, a hason ott marad a logo bor, kotenyhas es striak, a szep rozsaszin nemiszerv barnaszinu lesz.
2023. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 38. Legyél csak ebben a hitben ha neked ez jól esik. Én azon nevetgélek, hogy szerintetek teljesen normális dolog, hogy meg kell csalni a párunkat ha meghízott. 😄😄😄😂 Na meg hogy mindenki az izmos pasikat és a gebe nőket szereti. Hadd legyen már mindenki olyan ahogy jól érzi magát. De ne állitsuk már légyszi normális dolognak be, azt hogy emberek azért csalják meg a feleségüket mert szülés után változott a teste. A ti gyermeketek miatt lett más, és ne várjátok már el, hogy fogyjon le szülés után, ha ti munka után a kanapén hevertek mint egy darab fa, ahelyett hogy a gyereketekkel foglalkoznátok, hogy az anyuka bármit tudjon csinálni az érdekében, hogy lefogyjon.
2023. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!