Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó hozzám érni mióta terhes vagyok, ez normális mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég fiatal szülők vagyunk, én 20 ő 24 éves, tehát még javában kéne, hogy kívánja a szexet.

Már 7 hónapja lassan 8 nem hajlandó hozzám érni... rettenetes hiányzik.. Már nem tudom mit tehetnék, próbáltam vele beszélni,hogy gondoljon bele milyen az nekem hogy ennyi ideje nem megyek el, bevagyok feszülve. Azt a reakciót kaptam,hogy őt zavarja a gyerek nem akarja így. Mondtam hogy ez oké de attól még máshogy is tehetne azért, hogy én elmenjek mert nem csak a farka létezik. Erre már választ se adott azt mondta igazam van majd változik. Azóta is változik.

Persze reggel rajtakaptam ma ahogy más nőket nézeget, magyarán csak engem nem kíván.

Valaki járt így? Ti mit tettetek?


2023. febr. 9. 04:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális.
2023. febr. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
73%
Állítólag van ilyen, hogy a magzat miatt nem megy, valószínűleg utána fog.
2023. febr. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
58%

De "megcsinálni" a gyereket gondolom, nem volt ellenére.

Tipikus bunkó p*cs.

Ja, hogy még másokra is veri? Itt bukott meg az az érvelése, hogy csak a gyerek miatt...

Nézd... igazából két lehetőséged van. Vagy eltűröd a megaláztatást, meg hogy neki ez a gyerek csak egy teher, vagy kilépsz ebből a kapcsolatból. Tudom, egy gyerekkel nem a legideálisabb, és legkönnyebb, de 20 évesen még bőven fiatal vagy, és konkrétan ismerek olyan nőt, aki csak pár évvel idősebb nálad, egyedülálló anyuka, óvodás gyereke van, és bőven van, aki szívesen járna vele.

2023. febr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
20%

Igen, "tipikus bunkó p*cs", ja...

1. miért kémkedsz a pasid után, hogy mit csinál, 2 valószínű félt téged, ezért nem akarja, 3 gondolom te sem csinálsz vele semmit, amivel feldobnád a kedvét....

Nem, még mindig nem úgy működik egy férfi, hogy beledobsz 100ft-ot, és beindul, mint egy gőzhenger...

2023. febr. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
60%

Sokkolja hogy anyával van.

A pasiknak is érnie kell erre

2023. febr. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
14%

The rise of a single mother..


De ugye a srác magas és nagyon jól néz ki?

2023. febr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
31%

Kb ugyanez a szitu 1 év eltéréssel. Már én is kész vagyok.

Mondjuk megértem, nekem is fura, hogy ott a pici közben, mert ott van. Az elején én voltam bátortalan hogy csináljuk, most ő neki nem kellemes. Nekem is fura érzés, de mondjuk jó is lenne. Plusz ugye már az utolsó hónapba vagyok, azért híztam is és plusz 10-el estem teherbe, ami még pont jó volt, na de most. Na mindegy. Nem vagy egyedül.

Életem, elkezdi majd utána. Csak azt a 6 hetet vagy többet nem kalkulálta bele még.

Mondjuk ő nem nézeget másokat, legalábbis nem tudok róla. Remélem ha megszületik a pici azért ez normalizálódni fog és nem kell ezzel is kínlódni.

2023. febr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
89%
Csinald magadnak elotte. En ezt tennem.
2023. febr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
28%
A terhes szexhez lehet kell vmi fétis is. Nem mindenkinek megy
2023. febr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
81%
9# dehogy kell hozzá fétis.. szeretni kell a partnerünk!!
2023. febr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!