Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó hozzám érni mióta terhes vagyok, ez normális mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég fiatal szülők vagyunk, én 20 ő 24 éves, tehát még javában kéne, hogy kívánja a szexet.

Már 7 hónapja lassan 8 nem hajlandó hozzám érni... rettenetes hiányzik.. Már nem tudom mit tehetnék, próbáltam vele beszélni,hogy gondoljon bele milyen az nekem hogy ennyi ideje nem megyek el, bevagyok feszülve. Azt a reakciót kaptam,hogy őt zavarja a gyerek nem akarja így. Mondtam hogy ez oké de attól még máshogy is tehetne azért, hogy én elmenjek mert nem csak a farka létezik. Erre már választ se adott azt mondta igazam van majd változik. Azóta is változik.

Persze reggel rajtakaptam ma ahogy más nőket nézeget, magyarán csak engem nem kíván.

Valaki járt így? Ti mit tettetek?


2023. febr. 9. 04:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az a resze ertheto, hogy fura vagy neki nagy hassal, nem mindenkinek halal termeszetes ez, meg nok kozott sem. Ha errol van szo, szules utan normalizalodhat a helyzet. Nem kell elkapkodni, en az elso par honapig varnek.

Mas noket ugy nezegetni, hogy rajtakapjatod, prosztosag, ez alol nem tudom felmenteni en sem, mindenesetre az emberek nagy resze nem a parja kepeire veri ki, ellenben a kulturaltabbak akkor oldjak meg, amikor mondjuk nincs ott melletuk a masik🤷‍♀️ Bar ez kizarolag a kiveresre vonatkozik, ha csak ugy nezgeti a noket, arra semmi mentseg nincs.


Osszessegeben en mindenkepp megtartanam meg egy darabig a sracot, ha masra nem, arra jo lesz, hogy neked nagy hassal ne kelljen bizonyos dolgokat megcsinalni…. (Remelem azert a porszivo pl nem esik ki a kezebol…)

2023. febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a furcsa, hogy ti erről nem beszélgettetek gyerekvállalás előtt? Kinek mik az igényei, stb? De gondolom véletlen terhesség, jó ha fél év együttlét után. Nem árt azért megismerni azt akinek szülsz, mielőtt megteszed.
2023. febr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
16%

12, igaz mi nem beszélgettünk előtte, mi lesz ha. Viszont nekem voltak elképzeléseim. Semmi nem úgy lett. Egyszerűen hiába beszélsz róla előtte, mert nem tudod milyen lesz valójában. Ha tőlem 10 hónappal ezelőtt azt kérdezed, hogy "fogtok e szexelni a 3.trimeszterben? ", akkor azt mondom, hogy igen. Miért ne?! De azt nem gondoltam volna én sem, hogy mennyire fura lesz.

Az meg, hogy hol mennyi idő után lesz gyerek, egyáltalán nem mérvadó. Sajnos 5-10 év együttlét után is okozhat " Meglepetéseket" A partner.

2023. febr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
53%
Kovezzetek meg de nekem nokent eleg morbid egy 8 honapos terhes szex.
2023. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
98%
13 értelek, de van aki alapból azt mondja, hogy ő a terhes párjával nem, mert nem fér bele. És akkor tudod előre. Kétlem, hogy itt ez lenne, csak összejött az a gyerek, aztán majd lesz valami
2023. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
92%

Hát barátnőmnek az exférje azért nem ért hozzá mert félt hogy valami baja lesz a babának😂

Persze csak nekem merte elmondani.. jó mennyiségű alkohol után.. miután elmagyaráztam neki hogy ez nem így működik és biztos nem akkora csődör aminek titulálja magát.. mert még extra méretekkel rendelkező négerek is megoldják ilyenkor is..

és érdekes terhesség után fél évvel (egy deka felesleg nem maradt rajta, olyan vékonynak sosem láttam) de benyögte a magát bikának képzelt egyed hogy milyen csúnyák a striái…

drága barátnőm a falat kaparta annyira szeretett volna a párjával lenni.. belőle ezt hozta ki a terhesség..

nem kell mondanom kis időre rá el is váltak..

2023. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
16%
10 pasiszemmel hatalmas a különbség egx nő és egy gxereket váró és egy anya közt is.
2023. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
73%

Ez sem hosszú kapcsolat lesz, rövidesen egyedül maradsz a gyerekkel 20 évesen. Taps taps... Ez van amikor valaki 20 évesen szül egy 24 évesnek.

Kár volt... Én csak a gyereket sajnálom.

2023. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
71%
Már miért kéne egyedül maradnia? Miért lenne baj, ha fiatalon szül? Azt sem tudjátok, hogy milyen a pasi, vagy épp a csaj, de már megy a kombinálás...
2023. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod, hogy nekik nincsen? A másik, egy középkorú nő is fel tud rosszul nevelni egy gyereket és egy fiatal is jól vagy akár jobban és mindez fordítva.
2023. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!