Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó hozzám érni mióta terhes vagyok, ez normális mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég fiatal szülők vagyunk, én 20 ő 24 éves, tehát még javában kéne, hogy kívánja a szexet.

Már 7 hónapja lassan 8 nem hajlandó hozzám érni... rettenetes hiányzik.. Már nem tudom mit tehetnék, próbáltam vele beszélni,hogy gondoljon bele milyen az nekem hogy ennyi ideje nem megyek el, bevagyok feszülve. Azt a reakciót kaptam,hogy őt zavarja a gyerek nem akarja így. Mondtam hogy ez oké de attól még máshogy is tehetne azért, hogy én elmenjek mert nem csak a farka létezik. Erre már választ se adott azt mondta igazam van majd változik. Azóta is változik.

Persze reggel rajtakaptam ma ahogy más nőket nézeget, magyarán csak engem nem kíván.

Valaki járt így? Ti mit tettetek?


2023. febr. 9. 04:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
88%

Szüleiknek talán van,persze nagyon átlagos hogy fiatalon rendben van anyagilag ház+autó+félre tet pénz.

Majd a kislány rájön hogy nem is élt és olyan savanyú ízé válik belőle hogy síralmas lesz rá is nézni

Ahogy írtam nekem mindegy

2023. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy nem vagyunk egyformák.
2023. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
83%
Ooo egy gyerek mellett is lehet elni, maximum az elso masfel-2 ev lesz ilyen szempontbol nyugisabb, de utana csinalhat akarmit, amit barmelyik kortarsa, ha van penz babysitterre neha vagy a nagyszulok vigyaznak a gyerekre. 5-6-7 eves koratol meg mar fel nyarakat tolthet a nagyszulokkel konkretan, ugyhogy nem tudom, hova temetitek az eletet xd
2023. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
95%

És ezt nem tudjátok ketten megbeszélni? Lesznek ennél még nagyobb problémák is az életben, azokat hogy fogjátok megoldani? 😔

Esetleg annyit tudsz csinálni, hogy kezdeményezz te. Kezd el simogatni neki, tedd oda az ő kezét magadra és mutasd neki mit szeretnél.

Én azt gondolom kicsit elhamarkodtátok ezt a lépést, azt se tudjátok mit vállaltatok ezzel. És nem nem a szakítás a megoldás, persze az lenne a legegyszerübb de 20 évesen egyedülálló anyukának lenni se lehet fenékig tejfel.

Ez az egész csak kettőtökön múlik, beszélni kell a problémákról.

2023. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
85%
Mióta vagytok együtt, házasok vagytok, mennyi ideje éltek együtt?
2023. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
61%
Egy gyerek érkezése sőt már a terhesség is még az erősebb kapcsolatokat is megviseli nehogy az ilyen húsz évesekét. Ne aggódj lesz ez még rosszabb is. Mit tehetsz? Most már semmit. Te választottad ezt a lehetőséget ezt az élethelyzetet ezt a pasit. Sok sikert!
2023. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
30%

Tehát 20 évesen gyereket szülsz. Biztos nagyon komoly családtervezésen vagytok túl...


Ettől függetlenül az, hogy mióta terhes vagy nincs szex, szerintem nem normális, de az emberek nem egyformák. Számomra ilyenkor is szexi tud lenni egy nő. :))

2023. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
84%
Minket most tiltott el a doki a szextöl 1,5 hete. Nekem már minden bajom van. Hónapokig nem is bírnám. Szerencsère a párom rugalmas ilyen tèren ès nem zavarja a pocakom. Ha behatolás nincs is, ott a nyelve meg a keze. Azzal is csodákra kèpes.
2023. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem kellene belerúgni szegénybe, van elég baja enélkül is.
2023. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
11%
Szabad veled randizni? <3
2023. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!