Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó hozzám érni mióta terhes vagyok, ez normális mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég fiatal szülők vagyunk, én 20 ő 24 éves, tehát még javában kéne, hogy kívánja a szexet.

Már 7 hónapja lassan 8 nem hajlandó hozzám érni... rettenetes hiányzik.. Már nem tudom mit tehetnék, próbáltam vele beszélni,hogy gondoljon bele milyen az nekem hogy ennyi ideje nem megyek el, bevagyok feszülve. Azt a reakciót kaptam,hogy őt zavarja a gyerek nem akarja így. Mondtam hogy ez oké de attól még máshogy is tehetne azért, hogy én elmenjek mert nem csak a farka létezik. Erre már választ se adott azt mondta igazam van majd változik. Azóta is változik.

Persze reggel rajtakaptam ma ahogy más nőket nézeget, magyarán csak engem nem kíván.

Valaki járt így? Ti mit tettetek?


2023. febr. 9. 04:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
20%
Ti most komolyan azon vagytok felhaborodva ha egy ferfi nem kivan egy terhes not? Nem tehet rola! Az meg hogy a kozos a gyerekukkel terhes teljesen mas tema. Itt most testisegrol van szo es nem erzelmekrol.
2023. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes...más kérdéseknél a NŐK, simán leírják, hogy nem ismerkednek/szakítanak, ha a pasi 40+ os lesz, vagy meghízik. És erre mindenki gratulál nekik és egyet ért velük.
2023. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
64%
Jaj istenem takarodj már le erről az oldalról a jó büdös életbe! Miért kell mindnekinek minden rohadt kérdés alatt a hulyesegeidet olvasni? Legalább 10 kérdést láttam csak ma alatta a te kommentjeiddel. Azért, mert te “férfiként” nem akarsz gyereket vagy azért, mert egy férfi nem volt hajlandó teherbe rakni, attól meg elég sok férfi van, aki vágyik családra.
2023. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
57%

58-as vagyok. Nyugodtan erezhetsz igy, nem nekem vannak ilyen problemaim. Attol pedig hogy az o gyereke van a kerdezo hasaban sem kell szexualisan vonzodnia hozza. Talan itt lenne az ideje ha megertened hogy a ferfiakban a szexualis vagynak semmi koze a szeretethez. Azert mert szereti es varja a babat, nem kell kivannia is. Sot, a te parodnak is lazan jo lenne barkivel, mert nem nagyon letezik rossz szex nekik, amivel kitunsz a tobbi kozul ahhoz nem sok koze van a testisegnek. Ahogy a terhessegnek sincs koze a vagyhoz, nem kell kivannia. A problema az amikor ilyen felkepelos kiakados modra hisztizel es tartasz egy egesz beszedet a parodnak hogy mi a problema es aztan csodalkozol hogy nem ertett belole egy szot sem,mert az egyetlen ami a fejeben maradt hogy ez a sarkany mar megint a foldig tiporta a ferfiassagat az anyaskodo kiosztasaval..


Azert megegyszer koszi, a sarkanyt hagyom a parodnak, en viszont hercegnosel vonulok vissza a ferjemhez, aki meg mindig a not latja bennem. (Talan mert nem egy kikopott nobe bujtatott ferfias szemelyisegem van,mint neked🫣)

Te nyugodtan forrj csak tovabb.

2023. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
83%

🤣🤣🤣 hagyd már ezt a dora Gyula dumát, annyira szánalmas.

Olyan jó, hogy ennyi mindent tudsz a paromrol (például azt honnan tudod, hogy van?), de természetesen a te férjed csak téged dugna meg, az én párom pedig rajtam kívül mindenkit 🤣 további jó tevkepzeteket kívánok

2023. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
0%
A párommal nem beszélek így, mert egyrészt intelligens, másrészt tisztelem, harmadrészt meg te vagy az a vilagbarma, aki hülyeségeket beszel és ez csesz fel, nem pedig ő
2023. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
5%
#66 nem is ugyanannak az embernek írogatsz, észlény. Nyilván csak itt nagy a csipusz, a férjurad mellett meg k*ss a neved. Jajj mily' szerencsés vagy, hogy benned az igazi NŐT látja! Hát ezt tanítani kellene! Több ilyen hejcegnőt a világba, ti viszitek előre a világot. Mi az, hogy,,férfias személyiség"? Hát én ilyet még nem láttam. Az én világomban szerencsére a személyiséget nem az határozza meg, hogy lóg-e egy p*cs a lábam között vagy nem. Nem tudtam, hogy a kromoszómád már komplett személyiséggel ruház fel még a megszületésed előtt 😲 hűha de jó lehet ennyire intelligensnek lenni... De hát nekem ez jutott. Egy férfi, aki biztos annyira a saját férfiasságában, hogy nem kell remegnem attól, hogy mit (nem) mondok, mit (nem) teszek, és nem kell idióta hercegnőként viselkednem mellette, mert nem abból nyeri a magabiztosságát, hogy az én személyiségem mennyire férfias vagy nem. Istenem ezen az elképesztő baromságon csak röhögni lehet. Elég beszűkült életed lehet, ha szerinted az emberek 2 személyisége 2 kategóriába sorolható
2023. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
0%
Te nem ugyanannak az embernek irogatsz, én no vagyok és nem én irtam a 64-es kommentet, amire reagálsz.:D
2023. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂 meg csak nem is nekem valaszolgatsz..


Duma ide vagy oda, nem nekem vannak ilyen problemaim. Amugy miert vagy ilyen ideges? Olyanokat sem mondtam amiket te a valaszodban irsz, szimplan azt hogy gyonyoru noi egyed lehetsz, aki lecsapna a masikat mert nem tetszik a velemenye. Tudod a tisztelet hianya pont nalad mutatkozuk meg, foleg hogy a hozzaszolasaimat nem is neked szantam, te megis ugy magadra vetted mintha neked szolt volna, valamint te kotsz ezek utan minden kommentelobe bele, abban remenykedve hogy nekem mondod meg a tutit. ( 🥳 )

Azt pedig megint csak nem mondtam hogy az en paromnak ne tetszene barmelyik szep no, csak hogy en is szep vagyok es teszunk eleget ahhoz hogy ne feltekenykedjunk ostobasagok miatt,mint te akinek csak megmertem emliteni hogy a szex es a szeretet ket kulon dolog.

Oh vagy ugy, nincs parod? Ilyen idegbaj mellett nem is csodalom. Attol meg ugyanugy ervenyes amit mondtam..


Azt pedig sajnalom, hogy nem vagyok egy sarkany aki mar haza erve a masikat letamadja, sem olyan aki mindenaron az igazat bizonygatva magabol kikelve hisztizik es ehhez meg Dorakat sem kell hallgatni. Veled ellentetben aki egy vadidegen emberre igy ki tud akadni, az mit csinal egy otthoni kornyezetben?!


Tovabbi kellemes forrongast!

2023. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
52%
Édesem, nem egy és ugyanaz a személy vagyunk, akinek írogatsz. Én semmit nem írtam arról, hogy a párodnak tetszik-e más nő vagy nem, vagy hogy a szex és a szerelem két különböző dolog-e. Illetve az értő olvasás sem megy úgy látszik, hiszen én ki is emeltem, hogy a párom mellett nem kell eljátszanom, hogy kishercegnő vagyok, meg idióta,, női személyiséget" felvennem. És a dórázást sem én említettem 🤭
2023. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!