Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó hozzám érni mióta terhes vagyok, ez normális mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég fiatal szülők vagyunk, én 20 ő 24 éves, tehát még javában kéne, hogy kívánja a szexet.

Már 7 hónapja lassan 8 nem hajlandó hozzám érni... rettenetes hiányzik.. Már nem tudom mit tehetnék, próbáltam vele beszélni,hogy gondoljon bele milyen az nekem hogy ennyi ideje nem megyek el, bevagyok feszülve. Azt a reakciót kaptam,hogy őt zavarja a gyerek nem akarja így. Mondtam hogy ez oké de attól még máshogy is tehetne azért, hogy én elmenjek mert nem csak a farka létezik. Erre már választ se adott azt mondta igazam van majd változik. Azóta is változik.

Persze reggel rajtakaptam ma ahogy más nőket nézeget, magyarán csak engem nem kíván.

Valaki járt így? Ti mit tettetek?


2023. febr. 9. 04:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ma reggel, egy romantikusabb jellegű reggeli mellett megpróbáltam neki futni a dolognak. A válaszok nagy része rádöbbentett, hogy ez nem minden férfinél természetes, rosszul kezeljük a helyzetet.

Nehezen de kibukott, hogy nem tud rám úgy nézni, nagyon szeret de egyszerűen őt a pici zavarja, hogy ott van. Másként lát engem. Úgy döntöttünk párterápiára megyünk és helyrehozzuk az intimitást közöttünk, mert ketten semmire nem megyünk. Remelém minden megoldódik, köszi mégegyszer a visszajelzéseket.

2023. febr. 10. 12:30
 42/75 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de ez annyira szánalmas...

Oké, én megértem, hogy neki ez furcsa. De nem hiszem, hogy csak te akartad a kicsit. Férfiként mondom, hogy ez tipikusan az a pejoratív értelemben vett férfi mentalitás. Mert tök jó teherbe ejteni a csajt, meg tök jó, hogy lesz egy gyereke (azon sem csodálkoznék, hogy a nemétől teszi függővé, hogy mennyire öröl neki...), de amikor arról van szó, hogy hát ez azzal jár, hogy a nő bizony terhes lesz. És azt megértem, hogy esetleg neki terhesen ez groteszk. Éretlenség, de oké. De akkor legyen benne annyi tartás, hogy akkor nem másokra veri ki. Vegye elő a régi képeidet, aztán csapja ki azokra. De ez így rohadt nagy prosztóság. Ha valamiben ő is masszívan benne volt, akkor ne csak a pozitívumait élvezze ki...

Egyébként a nyakamat rá, hogy majd ugyanilyen krízis lesz abból, hogy a gyerek születése után nem 100%-ban fog rá irányulni a figyelem. Az ilyen alakoknál ez szokott lenni.

2023. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
71%
20 évesen eljutni a párterápiáig már művészet. Egyébként kidobott pénz lesz, ez az úgymond "párterápia" egy ordas nagy lehúzás ami rohadt nagy divat lett mostanában mindenre. Segíteni nem fog ha konkrétan undorodik tőled nagy hassal. És ez még csak a kezdet. Megszületik a baba és még rosszabb lesz. Éjszakai sírás, kelés, pelenka szag, stb. Szóval nem irigyellek. Sajnálom hogy 20 évesen csöppentél egy olyan élethelyzetbe ami kihatással lesz a további jövőre most már. Mit tegyél? Most már semmit.
2023. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
0%
Nincs inkább kedved randizni?
2023. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért van ez a sok negatív hozzászólás, főleg az apával kapcsolatban. Nem ő az egyetlen férfi, akit zavarnak a terhesség okozta testi változások, nem egy ilyet olvastam itt korábban. Azok ráadásul nem is voltak ilyen fiatalok. Nem kell ehhez párterápia.
2023. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell, de valóban nem okes ez a viselkedés. Az ilyen esetekben lesz az, hogy szülés után a férfi már csak a gyereke anyját fogja látni a nőben, nem pedig mint egy kívánatos nőt, aztán jön majd a megcsalas, ha eddig ugyan nem tette meg.
2023. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%
#45: Azért, mert tudta, mire vállalkozik. De ha még tán meg is lepte, hogy ha teherbe ejti, akkor bizony ott egy másik élőlény fog fejlődni, ez akkor sem ok arra, hogy másokat lesegessen.
2023. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevesen mérik fel, hogy mire vállalkoznak, még maguk a nők sem. És ez még csak a kezdet, a sűrűje még csak most jön...
2023. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
#48: Valóban kevesen mérik fel. Épp ez a probléma. Nagy hévvel belevágnak abba, amiről nem is tudják, hogy milyen. Csak ez nem mentség.
2023. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell ide parterapia, egyszeruen csak vard meg mig megszuletik a gyerek es utana rendezodik a dolog valoszinuleg. Ezzel a terapias dologgal olyan mintha csak azert is ki akarnad eroszakolni a szexet. Nem minden ferfinak van gusztusa terhes novel szexelni.
2023. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!