Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelőtlen a párom ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlen a párom ha nincs pénze?

Figyelt kérdés

A párom nemrég vett egy másik autót,amit elvitt szerelőhöz hogy amit kell csináljon meg rajta. Nos,ezzel oda jutatta magát,hogy fizetés után 3 nappal 400 ft volt a bankszámláján,amit meg is mutatott nekem....


Kérdeztem tőle,hogy miert nem szabott határt a szerelőnek,hogy ha x összeg fölé megy a javítás díja hívja fel mielőtt nekiállna és egyeztessenek,hogy jó e úgy neki


Erre annyit mondott,hogy "nem gondolta volna,hogy ennyi lesz"


Nekem ez kicsit magas,hogy felretett pénz nélkül egy fizetésből hozta ki mindezt akkor miért nem elővigyázatos


Ti mit tennétek? Támogatnátok anyagilag? Vagy csak en érzem ezt felelőtlen lépésnek...


2023. febr. 15. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%

Mi az, hogy "párom"? Férj? Élettárs? Aktuális kani? Egyik kani a 3-ból? ...


HA a férjed vagy élettársad, akkor gondolom te is használod a kocsit.

2023. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megállapítani, de mindenesetre elég gyanús a dolog. Adódhat olyan, hogy muszáj kocsit cserélni és rámegy az ember összes pénze. De ebből tudni kell kilábalni. Az, hogy egy ilyen helyzethez hogyan áll hozzá, sokkal fontosabb, mint az hogy egyszer ilyen helyzetbe került. Ha nem fűzött hozzá a 400 ft-os egyenlegéhez semmit, hogy a hónapot miből tervezi kihúzni, mert evidens számára, hogy ott vagy te, az már inkább aggasztana.
2023. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Buta. Támogatná a halál az ilyen ostobát aki valami roncsra minden pénzét elkölti. Remek kilátások a jövőre nézve 🤦
2023. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Ha a kocsit meg kell csinàltatni akkor nincs olyan, hogy húz egy hatàrt... Nem olyan hogy akkor fél kg húst veszek nem egy kgt hogy fél féktàrcsa csere pl nem létezik.

Igaz ez így most szívàs de ki kell bekkelni ha az autò tényleg szükséges, nem csak úgy van...

2023. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nah meg ha pàrod akkor nem férjed nem élettàrsad , ergo külön kassza.
2023. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit miből tervezi tovább a hónapot...egyszer mondta hogy elment a bankba es uj csonagra váltott


Nem akartam illetlen lenni igy nem kerdeztem bele semmit,gondolom hitel...


Ha magamnak veszek valami tartós dolgot mint pl egy tusfurdo szoktam kerdezgetni neki is hozzak e vagy tud e venni,erre azt mondta legutóbb,hogy nem tud


De most akkor 1 hónapig semmit sem tud venni? Vagy milyen hitel lehet ez? Meg sem mertem kerdezni

2023. febr. 15. 21:00
 7/24 anonim ***** válasza:
Az.
2023. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
azt is jó voltan tudni, hogy mennyi pénz volt autó vásárlás után a számláján. Mert ha 10e Ft és most van 400, akkor nem költött rá sokat.
2023. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
6.-ra. Ha a hitelre nem mersz rákérdezni, akkor válaszolj az 1. kommentre!
2023. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kb 150-et költött most az autó javítására plusz az alberletet,számlákat kifizette igy maradt 400-ftja
2023. febr. 15. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!