Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelőtlen a párom ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlen a párom ha nincs pénze?

Figyelt kérdés

A párom nemrég vett egy másik autót,amit elvitt szerelőhöz hogy amit kell csináljon meg rajta. Nos,ezzel oda jutatta magát,hogy fizetés után 3 nappal 400 ft volt a bankszámláján,amit meg is mutatott nekem....


Kérdeztem tőle,hogy miert nem szabott határt a szerelőnek,hogy ha x összeg fölé megy a javítás díja hívja fel mielőtt nekiállna és egyeztessenek,hogy jó e úgy neki


Erre annyit mondott,hogy "nem gondolta volna,hogy ennyi lesz"


Nekem ez kicsit magas,hogy felretett pénz nélkül egy fizetésből hozta ki mindezt akkor miért nem elővigyázatos


Ti mit tennétek? Támogatnátok anyagilag? Vagy csak en érzem ezt felelőtlen lépésnek...


2023. febr. 15. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Közös v külön kassza?


Az autò kell, szüksèges vagy csak otthon àll kategòria?

2023. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok,külön élünk. Én nem használom az autót,busszal járok.
2023. febr. 15. 21:05
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
#12 Akkor meg pláne semmi közöd a dologhoz. Nem is értem ezt az egészet. Támogatná a halál. Ekkora ostobaságot te jó ég.
2023. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha közös háztartásban éltek, mégha nincs is közös kassza, azért egy hitel téma nem kéne, hogy titok legyen. A pénz dolognál sokkal problémásabb, hogy ilyesmiről nem tudtok beszélni. Egy jó kapcsolatban nem okozna gondot, hogy akár anyagilag is támogassam a páromat. Nem örökké és nem esztelen módon, de nem zárkóznék el teljesen. De megbeszélés nélkül ne legyen már természetes. Megkockáztatom, hogy tudta mennyi lesz az annyi, csak neked nem tudta hogy beadni, hogy rámegy minden pénze. Egy ilyen szituációban, ha előre szól, hogy ez lesz, tudok e segíteni, akkor teljesen másképp nézném a dolgot. Viszont ha ez a hitelből hitelbe ugrálós fajta, akkor nem terveznék vele semmit hosszútávon.
2023. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Külön kasszán vagyunk,nem azért foglalkoztat a dolog mivel tőlem "venné el a pénzt" csak elvi kérdés


Szükséges neki az autó azzal jár dolgozni,de az ismerőse is leszidta,hogy nem olyan hibákról van szó amivel ne tudott volna még várni még egy fizetésig...

2023. febr. 15. 21:09
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem támogatnám és erősen elgondolkoznék, hogy egy ilyen felelőtlen emberrel, hogyan tervezzek tovább. Oldja meg máshogy a problémáját, együtt sem éltek.....
2023. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%
#13 vagyok. Mire a lepontozás? Ki a franc fizetné a fickója életét, vagy kocsiját, ha együtt se él vele?
2023. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez az ő dolga, te ne adj neki kölcsön sokat, ha kérne.

A hitelt fizesse és ne legyen felelőtlen. Azt a rész nem érthető, hogy nem mertél rákérdezni. Párod, nem egy idegen.

2023. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Cpt_Obviously ***** válasza:
70%
150 aprópénz autoszerelésre
2023. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Azért egyik napon nehogy meglepődj, ha jönnek a fejkendős fickók, hogy elvigyenek új gazdájukhoz, mert zálogba adtak "ledolgozásra":DDD


Ilyen emberrel még közös üzletet se tartanék fenn, nemhogy párkapcsolatot vagy közeli barátságot...

2023. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!