Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy körülöttem mindenki házasodik, gyereket vállal, nekem meg még ez messze van. Mit tudok tenni, hogy ne bántson?

Figyelt kérdés

Elvileg már kitolódik a gyerekvállalás 30 éves kor fölé, na hát az én környezetemben nem. 27 vagyok, baráti körben, volt osztálytársak, egyéb ismerősök között, párom családjában mindenki huszonévesen házasodott és szült, 2-3 év alatt minden megvolt. Egyedül a nővérem szült 31 évesen, de 25 évesen akart, csak nem jött össze a baba. Egy barátnőm maradt, aki szintén 27 éves és gyermektelen, de ő nem akar házasodni és pont most jutottak el oda hogy elkezdenek próbálkozni kisbabával.


Nekem másfél éve van párom, aki közölte, hogy még jó ideig nem fog megkérni se, majd összeházasodunk, amikor én 30 leszek és majd utána jöhetnek a gyerekek. Miközben én egy eljegyzésnek már örülnék, lassan házasságnak is és gyereknek is. Olyan érzés, mintha mindenki jobb lenne nálam, többet elértek, ugyanis én inkább ebben mérem a boldogságot. Nem vagyok karrierista, családot szeretnék nagyon és ez fontosabb nekem mint a munkám. De nagyon nem segít hogy már mindenkinek babája van én meg eljegyezve sem vagyok.


Mit tegyek hogy ne zavarjon?


2023. febr. 19. 11:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%
#19 kölcsönösség, de azért a palidnak felvázoltad, hogy hogy kérje meg a kezed, minden úgy legyen, ahogy te akarod. :D
2023. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Addigra 2-2.5 éve leszünk együtt

Te magad írtad, hogy ha 2025-ben kérne meg a kezed…

2023. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
2025 ben házasodnánk azt írtam
2023. febr. 19. 15:04
 24/29 A kérdező kommentje:
2021 végén jöttünk össze és én akkor már 26-ot betöltöttem
2023. febr. 19. 15:06
 25/29 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó proli lehetsz. Az én ismerősi körömben egyetlen huszon és harminc éves csajnak sincs gyereke, 42 felett látok inkább, az alatt nem.
2023. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez lehet tök normális, hogy 2021 vége óta még nem kérte meg a kezed!!! Jó amúgy a kapcsolatotok; figyeltek egymás mindennapi igényeire? Boldogítjátok egymást? Együtt a legjobb lenni? Vagy csak akarsz tőle valamit, hogy beérd a kortársaidat??? Mert szerintem ha nem csak morgolódnál, élveznéd az életet vele, és tudnád, hogy fejlődik a kapcsolat! Nem ő tehet róla, hogy 26 évesen jött össze veled! :D De ha követelőzöl, nem leszel vonzó neki, és ha nem egy papucs nem fogja azt csinálni, amit kierőszakolsz.
2023. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan érzés, mintha mindenki jobb lenne nálam, többet elértek, ugyanis én inkább ebben mérem a boldogságot"


Azt ne feledd, hogy a házasság és a gyerek nem garancia a boldogságra!Ezekhez először egy stabil, erős párkapcsolatra van szükség, és ha ez nincs meg, akkor hiába kérik meg a kezed, leszel feleség, majd anya, nem fogsz boldog lenni.Kérdés hogy valóban megérett a kapcsolatotok a szint lépésre, ahogy te gondolod, vagy a párod érzi jól, hogy még nem tartotok ott?

Mióta éltek együtt?

2023. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: lassan egy éve élünk együtt
2023. febr. 19. 16:05
 29/29 anonim ***** válasza:
#6! Ha ügyvédre vannak millióid, akkor talán a gyerekre is lett volna. Jól tette, hogy otthagyott. Igen, nyilván boldogabb, mint te, akit csak a pénz érdekel. A gyerek tökéletes helyen van ott, remélem, sose kapod meg.(Nem valószínű.) Nem sokra menne szegény egy ilyen felszínes, megkeseredett pénzb@zi apával.
2023. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!