Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Megmondani egy nőnek hogy kevés a szex, és elhagylak ha így meg tovább. Az tényleg nemi erőszak?

[link]


És ha igen akkor hogy helyes eljárni? Maradjon a férfi vele, és szenvedjen? Vagy hagyja okot nem mondva? Vagy hogy?



#szex #nemi erőszak #Helyes szakítás
2023. febr. 24. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként itt leginkább a csávó a gázos, ahogy mindenért A Csúnya Gonosz Feministákat okolja (akik amúgy jó néhány alapkérdésben egymással sem értenek egyet, és akik közül valószínűleg egyet se tudna név szerint megnevezni).
2023. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
67%

"#2 kétlem, hogy hosszabb távon tényleg kevesebbet kell költeni egy barátnőre D:"


Ja, mert a "barátnő" az egy egyenszemélyiségű, elkényeztetett, gőgös, magatehetetlen, kisgyerekszerű véglény. Aha.

2023. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
78%

12

Ezek sajnos nem értik a különbséget aközött, hogy a barátnőjükre költenek vagy a kapcsolatra költenek. Áltlában a javíthatatlan panelpatkányok azok, akik képtelenek felfogni, hogy egy étterem, mozi, kirándulás, nyarlás vagy bármiféle kinti program nem azért van, hogy a nőnek jó legyen, hanem azért, hogy mindkét félnek jó legyen. (Természetesen olyat kell választani, ami mindenkinek megfelel.)


AZ ilyen férfiakat (és nőket) kell nagy ívben elkerülie annak, aki nem a Netflix előtt punnyadva szeretne megöregedni.

2023. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
90%
2.Tudod a 'baratno' az nem csak a 18-25eves instapitsa golddigger. Ok vannak a legkevesebben a baratnot alkoto halmazbol.
2023. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
54%
"Ha a pasi minden este azzal csikarja ki a szexet, hogy "csináljuk, mert különben ott hagylak", az féregség, de ha a másik belemegy, akkor nem szexuális erőszak, hisz a nő szabad akaratából úgy döntött, hogy a pasival akar maradni és ebből a célból szexel is vele." - Itt alapvető félreértés, hogy a nő szabad akaratából megy bele a szexbe. A nő itt nem akarja a szexet, a nő itt a párkapcsolatát, a párját nem akarja elveszíteni. Annak meg, hogy miért nem akarja elveszíteni, ezer oka lehet, lehet, hogy eleve kiszolgáltatott helyzetben van, ami lehet akár az is, hogy nem rég szült, GYES-en van, és nincs olyan mértékű bevétele, hogy egyedül fenn tudja tartani magát meg a gyerekét, ezért belemegy a szexbe, mert nem akarja, hogy a gyereke nélkülözzön, csak hogy egy életszerű példát említsek. A nő ilyenkor maniulálva van, itt a saját szabad akarata már rég nincs jelen. Azt még hozzátenném azért, hogy általában azok a férfiak szoktak azzal fenyegetőzni, hogy elhagyják a nőt, ha pl. nem szexel velük, akik pontosan tudják, hogy a nőnek bizonyos (pl. lakhatási, anyagi stb) szempontból rosszabb élete lenne a férfi nélkül, mint vele, pontosan tudjáka, hogy a nő ettől fél, és ezzel visszaélnek. Ez érzelmi zsarolás, és az én morális értékrendem szerint már szexuális kényszerítés kategória.
2023. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
82%

"Annak meg, hogy miért nem akarja elveszíteni, ezer oka lehet, lehet, hogy eleve kiszolgáltatott helyzetben van, ami lehet akár az is, hogy nem rég szült, GYES-en van, és nincs olyan mértékű bevétele, hogy egyedül fenn tudja tartani magát meg a gyerekét, ezért belemegy a szexbe, mert nem akarja, hogy a gyereke nélkülözzön, csak hogy egy életszerű példát említsek."

Gyakorlatilag én is ezt írtam, olvasd végig - ilyesmikre gondoltam az alatt, hogy "ha aránytalanul súlyos következmények mellett tudna csak nemet mondani".

Ha viszont csak simán nem akarja bevállalni, hogy rosszabb élete (mondjuk az átlagos, nem túl sok pénzből élő emberekéhez hasonló) élete legyen a férfi nélkül, az már az ő saját döntése. Az emberek többségéről elmondható, hogy jó néhány szempontból határozottan rosszabb lenne az élete a párkapcsolata nélkül, ettől még nem sérül az önrendelkezés és szabad akarat.

2023. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
72%

Jogilag egyértelműen nem nemi erőszak.

Simán csak zsarolás.


Lelkiszegény, szemét ember az, aki azt gondolja, hogy a nő szabad akaratából döntött, hogy belemegy ebbe a kompromisszumba, és akkor onnantól teljesen oké. Szerintem sehogy nem oké, ha valaki jóízűen dugdossa a farkát a másikba úgy, hogy nem akarja, hanem be kellett fenyíteni és ezért hagyja, hiába nem jó.


Amúgy ezzel a logikával az sem nemi erőszak, ha valaki befenyíti a másikat, hogy bucira veri, ha nem fekszik le vele. Nem erőszak, hiszen dönthetett volna szabadon a monokli, feldagadt és a békén hagyott punci száj mellett, de ő a szexet választotta.

2023. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
22%
#16 Igazad van, bocsi!
2023. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
19%

#17 "Amúgy ezzel a logikával az sem nemi erőszak, ha valaki befenyíti a másikat, hogy bucira veri, ha nem fekszik le vele."

Igen, pontosan ez a probléma ezzel a hozzáállással, hogy innen már tulajdonképpen egy lépésre van az a hozzáállás, amit te írsz.

2023. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
96%

Velem amúgy erőszakoskodott az exem. Beteg voltam, nála aludtam, és órákig, szinte reszkető hangon könyörgött a szexért, mert ő annyira kanos és annyira kíván. Én pedig semmi mást nem akartam, csak aludni, és ráadásul alhasi és húgyúti fájdalmaim voltak. Kb. 20-30x utasítottam vissza szóba. Oldalt feküdtem, ő mögöttem volt, és nyomkodta folyamatosan az álló farkát nekem. Végül félrehúzta a bugyimat és akaratom ellenére belém tette a farkát. Én egyrészt lefagytam, másrészt pedig úgy gondoltam, hogy csak így kussolhat el és csak így alhatok, ezért szó nélkül, félig sírva feküdtem szótlanul.


Megkaptam már az oldalon, hogy ez sem erőszak, meg azt is, hogy egy csicska, akaratgyenge nő vagyok, aki sose érdemelne normális pasit. Meg, hogy el lehetett volna szépen menni onnan, nem akadályozta volna meg, hogy kimenjek az ajtón (tél volt, és kb. hajnali 1 óra, és másik városban lakott, rég nem volt már busz/vonat). Innentől, hogy ezt nem tettem, taszigálható h.ülye vagyok, és prostinak kéne mennem, ha ilyen gyomrom van. Meg, hogy nyilván csupa nedves voltam, különben nem lehetett volna berakni.

Szerintem az ilyen lelkületű emberek írogatják az olyan válaszokat, hogy "szabad akaratból" ment bele. Nekik semmi sem erőszak, ami nem úgy töerténik, hogy egy random idegen fazon beránt a bokorba és miközben sikít a nő, erőszakkal belevágja a farkát. Csak ez az erőszak, de ennél is "minek ment oda" azért. Még az is szemét kis köcsög, aki évekkel később, felnőttként leplezi le a rendszeres gyerekmolesztálót, hiszen ha kis esze lett volna, meg normálisan nevelik, megtette volna azonnal. De neki fontosabb volt, hogy ne tudja meg senki, meg hát érdekes bizsergéseket érzett közben, amit szégyellt, mert tabu, de ezek után igazságtalan utólag tönkretenni valakinek az életét. Nem viccelek, olvastam már ilyen hozzászólásokat.

2023. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!